Poważne problemy zdrowotne aktora z serialu  „Świat według Kiepskich”. Nie wygląda to dobrze

Ryszard Kotys to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Sławę zyskał głównie dzięki grze w seriali “Świat według Kiepskich”, lecz warto pamiętać, że przez całą swoją karierę rozegrał on ponad 150 ról w firmach i serialach.

Aktualnie stan zdrowia popularnego “Mariana Paździocha” znacznie się pogorszył. Najpierw aktor w grudniu trafił w ciężkim stanie do szpitala, gdzie stwierdzono u niego zapalenie płuc. Aktualnie aktor przyznaje, że ma spore problemy z pamięcią.

– Dbam o to, by chodzić, a nie jeździć samochodem. Od czasu do czasu wsiadam też na rower. Jako młody człowiek interesowałem się sportem, grałem nawet w klubie w koszykówkę, co jest nieco śmieszne, ponieważ mam jedynie 173 centymetrów wzrostu – mówi Ryszard.

– Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – zwierzył się Kotys.