Koszmar Tomasza Komendy powraca. Nieoczekiwany obrót spraw
Tomasz Komenda po wielu latach spędzonych w więzieniu za gwałt i morderstwo został uniewinniony, teraz jednak koszmar powraca na nowo. Screen YouTube

Tomasz Komenda po wielu latach spędzonych w więzieniu za domniemany gwałt i morderstwo na 15-letniej Małgosi został uniewinniony, gdy myślał, że najgorsze za nim, koszmar powraca na nowo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po latach spędzonych niesłusznie w więzieniu za domniemany gwałt i morderstwo 15-letniej Małgosi, Tomasz Komenda wyszedł na wolność. Sąd orzekł, że to jednak ktoś inny popełnił te odrażające czyny. Gdy mężczyzna myślał, ze najgorsze za nim i z powrotem może szukać szczęścia w życiu codziennym, jego najgorszy koszmar powraca. Ostatnio rozżalony ojciec zamordowanej dziewczynki publicznie oskarżył Komendę o udział w zabójstwie jego dziecka. Rodzice Małgosi nie wierzą w niewinność Tomasza Komendy.

Czytaj też: Tragedia pod Poznaniem. W lesie znaleziono ciało policjantki i jej syna

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Komenda skazany za gwałt i morderstwo został uniewinniony, teraz jednak koszmar powraca

Według rodziców zamordowanej Komenda jest winny i brał udział w gwałcie i morderstwie ich córki. W takim wypadku nerwy puściły Komendzie, który miał dość bezpodstawnych jego mniemaniem oskarżeń. Dlatego postanowił wypowiedzieć kilka ostrzejszych słów w stronę rodziców Małgosi.

Zobacz również: Nieoficjalnie: ruszą wielkie powołania do wojska. Rząd zmienia decyzję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak donoszą dziennikarze, którzy byli obecni w czasie rozprawy dwóch podejrzanych w sprawie gwałtu i morderstwa Małgosi. Obrońca jednego z nich stwierdził iż w jego opinii sprawców było trzech, a nie dwóch jak dotychczas zakładano. W tym momencie ojciec dziewczyny miał wykrzyknąć nazwisko Tomasza Komendy.

Matka Małgosi stwierdziła natomiast otwarcie, że Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia i dalej odbywać karę za zabójstwo i gwałt na jej córce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kara powinna być dwa razy gorsza od tego co zrobili mojej Małgosi. Miała prawo żyć, miała prawo żyć jak chce. Ten bandyta zwyrodniały powinien wtedy siedzieć w domu z żoną, wiadomo po co przyjechał na dyskotekę. A Norberta B. nadal się wszyscy boją, a mnie wytykają palcami. Żądam kary śmierci” – stwierdziła rozżalona matka zgwałconej i zamordowanej Małgosi.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Tak wyglądała noc śmierci Woźniaka-Staraka. Ciarki

Zmiany w służbie zdrowia już obowiązują. Dotyczą każdego Polaka

Ostatnie chwile Gienka Loski. Jego ukochana wszystko opowiedziała

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});