Przerażający ładunek ciężarówki. Policjanci byli w szoku po otworzeniu naczepy
Imigranci: Do przerażająco odkrycia doszła Grecka policja, która podczas dokonywania czynności rutynowej kontroli znalazła aż 41 imigrantów.

Imigranci: Do przerażająco odkrycia doszła Grecka policja, która podczas dokonywania czynności rutynowej kontroli znalazła aż 41 imigrantów. Przybysze ukrywali się w ciężarówce chłodni. Obecnie nie wiadomo z jakiego kraju pochodzą odnalezione osoby. 

Policjanci dokonali zatrzymania samochodu ciężarowego do rutynowej kontroli na autostradzie niedaleko miasta Ksanti na północy kraju. Na szczęście nie doszło do tragedii, ponieważ system chłodzenia był wyłączony.

Czytaj też: Szok! Tajemnica Marleny i Seweryna wyszła na jaw

Niestety nie jest to jedyna tego typu sytuacja w ostatnim czasie na Starym Kontynencie. Pod koniec ubiegłego miesiąca media obiegła informacja o odnalezieniu 38 ciał obywateli Wietnamu,  którzy próbowali nielegalnie dostać się na terytorium Wielkiej Brytanii przy pomocy samochodu-chłodni.

Zobacz również: Tyle schudła Magda Gessler! Imponujący wynik

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z kolei w zeszłym tygodniu w Belgii policja zatrzymała 10 obywateli Syrii,  którzy samodzielnie weszli do naczepy ciężarówki. O całej sytuacji służby poinformował kierowca,  który podczas jazdy nabrał podejrzeń.

źródło: Telewizja Republika

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy:

Nie uwierzysz na kogo głosuje Doda! Fani są w szoku
Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni
Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior
Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania! W sieci zawrzało
Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!