Nie uwierzysz na kogo głosuje Doda! Fani są w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda (Dorota Rabczewska) i Janusz Korwin Mikke mają takie same poglądy? Była gwiazda zespołu Virgin umieściła na swoim profilu na portalu Instagram zdjęcie, które zdaniem sporej części fanów może świadczyć o tym, że piosenkarka poparła w ostatnich wyborach do polskiego parlamentu ugrupowanie, z którego właśnie startował mocno kontrowersyjnym i ekscentryczny polityk. Czyżby Doda miała podobne podejście do spraw gospodarczych jak Janusz Korwin Mikke i inni członkowie Konfederacji?

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dorota Rabczewska- Doda i Janusz Korwin Mikke

Doda (Dorota Rabczewska) to przede wszystkim jedna z największych gwiazd legendarnego zespołu Virgin i jedna z najbardziej popularnych piosenkarek na portalu Instagram. Doda aktualnie niedawno rozpoczęła swoje karierę solową. Po ponad 15 latach przygody z Virgin Doda podjęła decyzję o ponownym zamaskowaniu kariery solowej wokalistki. Na początek nowej drogi wydała album „Dorota”, który zdaniem wielu fanów jest idealnym początkiem nowego etapu w życiu ekscentrycznej piosenkarki.

Doda (Dorota Rabczewska) i Janusz Korwin Mikke mają takie same poglądy? Była gwiazda zespołu Virgin umieściła na swoim profilu na portalu Instagram zdjęcie
Doda/ screen YouTube

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Korwin Mikke to przede wszystkim dosyć kontrowersyjna i mocno ekscentryczna postać polskiej polityki. Aktualnie polityk partii Konfederacja po 30 latach ponownie został wybrany na posła polskiego parlamentu. Wraz z również do sejmu dostało się jedenastu posłów Konfederacji, która jest połączeniem środowiska Ruchu Narodowego z partią Wolność, która jeszcze niedawno nosiła nazwę jako partia Korwin. Dziś okazuje się, że kolację tych dwóch ugrupowań najprawdopodobniej wsparła bardzo kontrowersyjna artystka, którą jest Dorota Rabczewska, która na portalu społecznościowym Instagram zamieściła cytat, który w trakcie kampanii wyborczej często cytował Janusz Korwin Mikke.

Niektórzy ludzie mają przede wszystkim przedsiębiorcę za drapieżnego wilka, którego powinno się zabić.
Inni widzą w nim krowę, którą należy nieustannie doić.
Tylko niewielu rozpoznaje w nim konia, który ciągnie wóz.
Sir Winston Churchill

-taki wpis Churchilla udostępniła Dorota Rabczewska, który w czasie kampanii wyborczej często padał z ust Janusza Korwin Mikke. Czyżby to oznaczało, że gwiazda wspiera nową siłę na polskiej scenie politycznej?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę

Polecamy również:

Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →