Szok! Tajemnica Marleny i Seweryna wyszła na jaw

Marlena Bazylczuk i Seweryn z Rolnik szuka Żony to bez wątpienia najbardziej estetyczne postacie najnowszego sezonu reality show TVP. Dziś na portalu Instagram pojawiła się garść szokujących informacji na temat dalszych relacji i związku dwojga. Internauci podali bardzo zaskakującą informację na temat relacji Marleny i Seweryna po zakończeniu nagrań popularnego programu. Z pewnością te rewelacje zaskoczą niejedną osobę, która uważnie obserwowała poczynania miłosne tych dwojga. Jak dziś po zakończeniu nagrań wyglądają ich relację? Czy są razem?

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony nie są razem?

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Rolnik szuka Żony to program rozrywkowy typu reality show, który od 2014 roku jest prowadzony przez Martę Manowską. Formuła programu jest dosyć prosta. W odcinku zerowym widzowie poznają rolników, którzy w kolejnych odsłonach będą dokonywać pierwszej selekcji kandydatek na podstawie nadesłanych listów oraz zamieszczonych w nich zdjęć. Kolejno rolnicy mogą maksymalnie wyodrębnić maksymalnie trzy kandydatki, które następnie zaproszą na swoje gospodarstwa. Na końcu każdy z mężczyzn wybiera jedną uczestniczek. Historia programu jednak pokazuje, że zwycięstwo w ostatnim odcinku jednej z kandydatek nie zawsze oznaczało wieczną miłość.

Marlena Bazylczuk i Seweryn z Rolnik szuka Żony to bez wątpienia najbardziej estetyczne postacie najnowszego sezonu reality show TVP. Dziś na Instagram...
Seweryn i Marlena/ screen YouTube

Czytaj też: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

Aktualnie widzowie TVP mają okazję śledzić szósty sezon popularnego reality show. W tej edycji programu Rolnik szuka Żony największą uwagę oraz kontrowersje wzbudza para, którą tworzą Seweryn i Marlena Bazylczuk. Najpierw okazało się, że Seweryn w sekrecie przed innymi kandydatkami kontaktował się z Marleną przez portale społecznościowe. Dziś z informacji podanych przez internautów na portalu Instagram wynika, że Seweryn po zakończeniu nagrań programu już z Marleną nie jest, a aktualnie spotyka się z zupełnie inną kobietą.

Ktoś napisał gdzież, że Seweryn nie jest z Marleną. W sumie zauroczenie a miłość to dwie różne rzeczy – czytamy w jednym z komentarzy.

Pewnie, że nie jest, ma już inną dziewczyną spoza programu. To prawda. On mieszka w moich okolicach – padła odpowiedź.

Z tego co mi wiadomo Seweryn nie będzie z nią bo on ma inną i spotykają się po za kamerami – czytamy w innym komentarzu.

POLECAMY:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała

, , , ,