Tego nie przewidzieli! Bolesne konsekwencje odejścia książęcej pary
fot.: Harry Windsor i Meghan Markle, screen/ YouTube

Księżniczka Beatrycze bierze niedługo ślub z włoskim milionerem, ale myliłby się ten, kto by sądził, że jest to dla niej czas pozbawiony zmartwień. Głównym problemem jest „Megxit”, który wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, bowiem jest to wydarzenie bez precedensu. Księżniczka martwi się, że książę Harry i Meghan sprawią, że ich obecność podczas ceremonii przyćmi młodą parę, ale nie mogą oni zostać pominięci, jako bliscy krewni. Czy Meghan i Harry zepsują ślub Beatrycze pokaże przyszłość, ale rodzina królewska się niepokoi.

Wnuczka Elżbiety II wkrótce wyjdzie za mąż

Księżniczka Beatrycze bierze ślub, ale rodzina królewska martwi się, że Megxit go popsuje. Przyszłość pokaże, czy Harry i Meghan będą pominięci
fot.: Księżniczka Beatrycze z Yorku, Edoard Mapelli-Mozzi, screen/ Instagram

Książę Harry i Meghan Markle od zawsze budzili wielkie zainteresowanie mediów, co zresztą było powodem decyzji od odejściu z dworu, ale od czasu, gdy ogłoszono „Megxit” ich popularność jeszcze bardziej wzrosła, bo wszyscy chcą wiedzieć, co przyniesie ich przyszłość. Doszło do tego, że rodzina królewska boi się, że ich obecność zrujnuje zbliżający się ślub, który księżniczka Beatrycze weźmie z milionerem Edoardem Mapelli-Mozzim, bowiem istnieje ryzyko, że ceremonię zakłóca paparazzi i media.

Niestety, protokół jest surowy i nie ma możliwości, by książę Harry i Meghan Markle zostali pominięci przy zaproszeniach. Ceremonia bez ich udziału byłaby naruszeniem etykiety.

Księżniczka Beatrycze boi się, że Harry i Meghan zepsują jej ślub

Książę Harry i Meghan Markle wybrali przyszłość z dala od dworu, ale nie oznacza to, że przestaną udzielać się w sprawach rodzinnych. Ślub, jaki za moment weźmie księżniczka Beatrycze będzie pierwszą okazją do zaprezentowania się z rodziną od czasu, gdy nastąpił „Megxit”.

Czytaj też: Jaguar wstrzymuje produkcję! Wszystko przez Polskę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Księżniczka Beatrycze słusznie obawia się, że jej ślub zakłócą media starające się robić materiał o Harrym i Meghan. Są oni obecnie na fali. Czy tak się stanie? Przekonamy się już w maju.

źródło: Styl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Jachira to normalność? Ten wpis zaskoczył wszystkich

Kinga Rusin wybuchła. TVP ma poważne problemy

Mocne słowa Łukaszenki do Putina. Czy to oznacza koniec?

Roksana Węgiel pokazała to całemu światu! Łzy płyną do oczu

Cała prawda o rozwodzie Liszowskiej. Były mąż przerwał milczenie

Oliwia wybuchła płaczem przed kamerami. Nie wytrzymała