Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
fot.: Julia Kuczyńska "Maffashion", screen/ YouTube

Maffashion to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, ale można przypuszczać, że duża część osób obserwujących jej Instagram jest tam po to, by zobaczyć ją nago. Julia Kuczyńska – bo tak naprawdę nazywa się blogerka – w końcu zaspokoiła ich oczekiwania, bo podzieliła się z fanami zdjęciem, które jest chyba najlepszym potwierdzeniem tego, że magazyny Vogue i Glamour nie popełniły błędu biorąc ją na okładkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maffashion nago to nie jest coś, co można obserwować często na Insta, bo modelka najczęściej pozuje w wyszukanych kreacjach. Tym razem jednak częścią garderoby, którą reklamowała były rajstopy, więc wygłodniali fani dostali w końcu smakowity wizualny kąsek.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Widać na nim Maffashion, która prawie naga, zasłania się jedynie sztucznym futrem i seksownymi rajstopami. Na pierwszy rzut oka widać, dlaczego redaktorzy magazynów Vogue i Glamour postanowili, że Julia Kuczyńska będzie się nadawać na okładkę.

Maffashion nago rozbija bank

Maffashion nago na Insta! Julia Kuczyńska, która była na okładkach "Vogue" i "Glamour" po raz kolejny udowadnia, że jest piękną kobietą.
fot.: Julia Kuczyńska „Maffashion”, screen/ Instagram

Jej uroda jest faktycznie zjawiskowa, nic zatem dziwnego, że fani na portalu Instagram rzucili się do komentowania tego zdjęcia, jak muchy na miód. Zachwytom i komplementom nie było końca, bo faktycznie Maffashion, choć przecież nie była zupełnie nago, rozbiła bank, jeśli chodzi o urok, urodę i seksapil.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!

Aż dziw, że blogerka nie jest jeszcze gwiazdą jakiegoś serialu telewizyjnego, bowiem z taką urodą droga do kariery powinna stać dla niej otworem. Widać, że dziewczyna nie lubi rozmieniać się na drobne i robi to, co jej najlepiej wychodzi. Zachwyca fanów pięknem swojego ciała i strojów, które nosi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!
Anna Mucha robi się coraz większa?! Znamy powód!
Kurdej Szatan przeżyła piekło. To co wyznała rozrywa serce!
Edyta Górniak nie owija w bawełnę. Mówi wprost, co zrobi gdy…
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});