Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios
Małgorzata Kożuchowska w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na portalu Instagram wpis, jest zrozpaczona. Screen/ YouTube

Małgorzata Kożuchowska jest w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na swoim profilu portalu Instagram wzruszający wpis, jest zrozpaczona i zdruzgotana.

Czytaj też: Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Gwiazda filmu i seriali, którą znamy od lat, chociażby z występów w M jak Miłość, czy Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska poinformowała właśnie za pomocą portalu społecznościowego Instagram o śmierci bardzo ważnej dla niej osoby. Aktorka jest zdruzgotana tym faktem i nie może się z tym pogodzić.

Gosia Kożuchowska napisała wzruszające pożegnanie pod zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Żegna tam zmarłego bardzo pięknymi i wzruszającymi słowami.

Małgorzata Kożuchowska przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby

Aktorka przeżyła nie mały szok, gdy dowiedziała się o śmierci księdza Piotra Pawlukiewicza, który 11 lat temu udzielał jej sakramentu małżeństwa. Kożuchowska jest załamana tym bardziej, że kapłan miał dopiero 60 lat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga.”

– zaczęła swój wpis na Instagramie Kożuchowska

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.instagram.com/p/B-Al0MuDZzC/

Zobacz także: Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

„11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź…”

– dodała następnie aktorka.

„Taki właśnie byłeś… Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia…”

– zakończyła Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na portalu Instagram wpis, jest zrozpaczona.
Małgorzata Kożuchowska w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na portalu Instagram wpis, jest zrozpaczona. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

To może Cię również zainteresować:

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Włochy na skraju upadku! Podjęto drastyczną decyzję

Przerażające nagranie lekarki. Błaga aby nie robić jednej rzeczy