Przerażające nagranie lekarki. Błaga aby nie robić jednej rzeczy

Udostępnij:

Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Nagranie lekarki z UK obiegło cały świat, jej relacja jest wstrząsająca, sytuacja w jakiej się znalazła jest dramatyczna. Błaga o rozsądek wszystkich ludzi, którzy dali się opanować panice, która dodatkowo niesie za sobą kolejne przykre konsekwencje.

Na temat problemu kobieta wypowiedziała się na nagraniu,  które następnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Niestety przykre skutki pandemii na każdym kroku napotykają również znajdujące się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii: wstrząsające nagranie lekarki

Z takim problemem świat nie miał do czynienia od ponad dekady, kiedy to walczyliśmy w latach 2009-2010 z „AH1N1” – znaną przede wszystkim pod nazwą „świńskiej grypy”.

Dziś sytuacja jest podobnie napięta. Jak do tej pory najbardziej tragiczne statystyki napływają z Włoch. Z każdą kolejną dobą przybywa tam zmarłych z powodu zarażenia na COVID-19. Nie lepsza sytuacja jest również w Wielkiej Brytanii. Niestety rząd Borisa Johnsona bardzo późno zdecydował się na obostrzenia przepisów w sprawie walki z koronawirusem.

Sytuacja na Wyspach jest bardzo nieciekawa. Chorych przebywa, a ludzie dali się pochłonąć panice. Relację z sytuacji w Wielkiej Brytanii postanowiła opublikować jedna z pielęgniarek,  która zakończyła właśnie swój 48 godzinny dyżur.

Jest nią Dawn Bilbrough, która pracuje na co dzień jako pielęgniarka w angielskim szpitalu zakaźnym w Yorku. Po morderczej pracy postanowiła udać się do sklepu, aby zrobić zakupy. Niestety kobieta zastała jedynie puste półki.

 Nie ma owoców, nie ma warzyw, po prostu nie wiem, jak mam zachować zdrowie. Ci, którzy czyszczą całe półki, choć mają w domu podstawowe produkty spożywcze, powinni pamiętać, że to ludzie tacy jak ja będą się nimi opiekować, kiedy zachorują. Proszę, po prostu przestańcie to robićpowiedziała w nagraniu kobieta, mając łzy w oczach.

This has to said 😔#corona virus #nurse #critical care. #NHS #share

Opublikowany przez Dawn Bilbrough Czwartek, 19 marca 2020

Źródło: Pikio

Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Nagranie lekarki z UK obiegło sieć, relacja jest wstrząsająca, a sytuacja dramatyczna. Błaga o rozsądek
Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Nagranie lekarki z UK obiegło sieć, relacja jest wstrząsająca, a sytuacja dramatyczna. Błaga o rozsądek

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

loading...

, ,