Margaret ujawniła prawdę o Szpaku! Nikt się tego nie spodziewał
Fot.: Margaret, screen/ YouTube

Niedawno media obiegła informacja, że młodzi jurorzy w programie TVP „The Voice of Poland”, czyli Margaret oraz Michał Szpak, delikatnie mówiąc nie darzą się sympatią. Według doniesień dziennikarzy w konflikt zamieszany był też Kamil Bednarek. Teraz wokalistka postanowiła powiedzieć całą prawdę o jej relacji z Michałem Szpakiem. Innymi trenerami w programie są także Baron i Tomson z zespołu Afromental.

Każdy juror w programie „The Voice of Poland”, który można już oglądać na antenie stacji TVP, walczy między sobą o jak najlepsze talenty wokalne, które trafią do ich grup. Dlatego nikogo specjalnie nie zdziwiła informacja, że Michał Szpak, a także Margaret są ze sobą skonfliktowani. Ich rywalizacja miała przenieść się także poza kamery.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan weszła do teatru tak ubrana! Opadną wam szczęki. Tak wypada?

Przypomnijmy, że skład jurorski obecnej edycji programu tworzą wspomniani wcześniej Michał Szpak oraz Margaret, a także Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson z Afromental. Teraz wokalistka postanowiła odnieść się do rewelacji, które pojawiały się ostatnio w prasie i mediach społecznościowych, dlatego w wywiadzie powiedziała całą prawdę o jej relacji ze Szpakiem.

Michał Szpak i Margaret szczerze o ich domniemanym konflikcie

Margaret i Michał Szpak szczerze o konflikcie. Innymi jurorami w "The Voice of Poland" (TVP) są Kamil Bednarek, a także Baron i Tomson.
Fot.: Margaret, screen/ YouTube

Z jej wypowiedzi wynika, że konflikt to jedynie wymysł mediów szukających sensacji. Gwiazdy oczywiście rywalizują o jak najlepszych wokalistów, ale nie ma między nimi nic poza tym. Margaret stwierdza nawet, że ich kontakty są znakomite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie, to jest w ogóle nie prawda. […] Wszystko jest ekstra. […] O uczestników wiadomo, że walczymy, ale też myślę, że wszystko jest takie trochę z przymrużeniem oka, z uśmiechem, więc nawet jak walczymy i na siebie „krzyczymy”, to później się kochamy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Oto kim jest!

Margaret i Szpak wyjaśniają sytuację

Dokładnie w takim samym tonie wypowiada się również Michał Szpak, gdy zapytano go o konflikt z Margaret.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie, nie ma go. Śmieszne jest to, bo przeczytałem o tym w internecie, że mam z nią konflikt, więc myślę, że jestem tak samo zdziwiony jak Małgosia tym konfliktem

Dodając także dalej.

Ja uważam, że sprawdziła się bardzo dobrze i jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę wziąć udział w takim składzie w tym programie, bo to była naprawdę ogromna przyjemność – dodał wokalista.

źródło: Pikio

POLECAMY:

Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Powiedziała wprost
Tak Anna Mucha zaczynała swoją karierę! Wszyscy o tym zapomnieli
Sekrety Gessler wyszły na jaw! Tego o niej nie wiedziałeś
Grabowski szczerze o PiS i Kaczyńskim! Dla wielu to szok
Roksana Węgiel znowu szokuje! Kontrowersyjny występ w zagranicznym programie