Wojciechowska pochwaliła się partnerem. Nie uwierzycie kto to!
Martyna Wojciechowska (Kobieta na krańcu świata,TVN) i Przemek kossakowski są razem, zwiedzają Amsterdam, czym pochwalili się na portalu Instagram.

Martyna Wojciechowska nie afiszuje się raczej w mediach społecznościowych swoim życiem miłosnym, teraz jednak zaskoczyła swoich fanów publikując na portalu Instagram zdjęcie ze swoim ukochanym, jest to Przemek Kossakowski. Para podróżników zwiedza Amsterdam, a po prowadzącej program „Kobieta na krańcu świata”, który emitowany jest na TVN, widać że jest szczęśliwa.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska („Kobieta na krańcu świata”) z pewnością są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu, jednak nie afiszują się za bardzo ze swoim związkiem. Parą są już od maja ubiegłego roku, ale późno ich szukać na ściankach, czy oficjalnych imprezach.

CZYTAJ TEŻ: Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości

Pierwsze ich wspólne publiczne pojawienie się miało miejsce na zeszłorocznej gali TVN, gdzie do wszystkich dotarło, że są w sobie zakochani. Do tej pory jednak zakochani podróżnicy unikali publicznego okazywania sobie czułości. Uległo to jednak właśnie zmianie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu pokazali się razem na Insta!

Martyna Wojciechowska (Kobieta na krańcu świata,TVN) i Przemek kossakowski są razem, zwiedzają Amsterdam, czym pochwalili się na portalu Instagram.
Fot.: Kossakowski, Wojciechowska, screen/ Instagram

Na swoim profilu na Instagramie Martyna Wojciechowska zamieściła ich wspólne zdjęcie, gdy zwiedzają Amsterdam. Piotr Kossakowski całują ją na nim namiętnie w policzek. Do tego Pani Martyna dodała tajemniczy podpis pod fotografią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Co dzieje się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małżeństwo Cichopek Hakiel na skraju upadku! Oto co zrobiło TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kossakowski i Martyna Wojciechowska razem

Możemy się tylko domyślać, co takiego para wyprawia podczas tego wyjazdu. Fani Martyny Wojciechowskiej są zachwyceni tym związkiem i chętnie wyrazili to w komentarzach.

„Jak Wy fajnie razem wyglądacie. Szczęścia na każdym krańcu świata!!!”

„Uwielbiam Was razem i każdego z osobna”

„Cudowne połączenie dwóch szalonych podróżniczych dusz! Bardzo wam kibicuje i uwielbiam oboje” 

„I o to chodzi, by być szczęśliwym. Miłość ponad wszystko.Jesteście jak Pasujące do siebie dwie połówki pomarańczy. Szczęścia!!!”

źródło: Instagram

Tagi: Martyna Wojciechowska, Piotr Kossakowski, TVN, Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni
Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?
Wojewódzki zrobił to na wizji – Podsiadło nie miał szans
Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!
Baron już tak nie wygląda! Internauci w szoku