Jędrzejczyk dla zabawy naraziła życie własnej matki! Ludzie są w szoku
fot.: Joanna Jędrzejczyk, screen/YouTube

Premiera nowego odcinka show stacji TVN „Starsza pani musi fiknąć” już dziś. W tej odsłonie zobaczymy, jak polska gwiazda MMA Joanna Jędrzejczyk wraz z mamą Anną odwiedzi Meksyk. Jakie niespodzianki przygotowała dla swojej rodzicielki słynna wojowniczka?

Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata w boksie tajskim, zawodniczka MMA i bokserka, weźmie mamę na wycieczkę, w czasie której odwiedzą Meksyk. Nie będą to jednak zwyczajne wakacje, bo jak przyzwyczaiły nas poprzednie odcinki programu emitowanego przez stację TVN, na rodziców czekają zawsze szalone zadania i niesamowite przygody.

Czytaj też: Gessler zdradza tajemnicę. Było pikantnie i nieprzyzwoicie!

Już od dłuższego czasu córka usiłowała namówić matkę na wspólny wypad za granicę. Okazja właśnie się nadarzyła, ale zamiast typowego wypoczynku na meksykańskiej plaży, Joanna Jędrzejczyk zafunduje mamie jeżącą włosy przygodę.

Premiera nowego odcinka „Starsza pani musi fiknąć” już dziś

Premiera nowego odcinka show TVN „Starsza pani musi fiknąć” już dziś. Zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk wraz z mamą odwiedzi Meksyk. Co je tam czeka?
fot.: Joanna i Anna Jędrzejczyk, screen/TVN

Mama słynnej wojowniczki będzie musiała sama udowodnić, że sama ma w sobie żyłkę zabijaki. W tym celu stanie na ringu naprzeciwko słynnych „luchadores” czyli zawodników uprawiających meksykańską odmianę zapasów – lucha libre. Joanna i Anna wyruszą również w do dżungli, gdzie będą musiały odeprzeć atak… zombie. Odwiedzą też wesołe miasteczko, które zafunduje obu paniom niezapomniane, ekstremalne wrażenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Kuba Wojewódzki napadnięty?! Poszło o politykę

Nawet chwile pozornego relaksu poprzedzone będą adrenaliną, bo aby zaznać kąpieli w krystalicznej wodzie w zapierającej dech w piersiach jaskini, trzeba będzie do niej wskoczyć z wielkiej wysokości. Będzie to moment, w którym nawet nieustraszona wojowniczka, jaką jest Joanna Jędrzejczyk, zawaha się. Na koniec obie kobiety doświadczą niesamowitych przeżyć związanych z podróżowaniem w morzu w niesamowicie szybkiej i zwrotnej kapsule w kształcie orki!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak widać, dzisiejsza premiera nowego odcinka show „Starsza pani musi fiknąć” upakowana będzie po brzegi emocjami, a adrenalina będzie dosłownie wyciekać z telewizora. No ale czego innego można się spodziewać po atrakcjach przygotowanych przez mistrzynię świata w boksie tajskim Joannę Jędrzejczyk?

źródło: TVN

POLECAMY:

Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują
Wieniawa zwyzywana w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości!
„Nie czuję tego”. Wielka wtopa u Wojewódzkiego?!
Polsat przesadził! Ludzie nie są wstanie tego wytrzymać!
Skandal w Big Brotherze! Widzowie są oburzeni