Znany aktor strasznie się roztył! Operacja nie pomogła [FOTO]

80-letni Jack Nicholson zawodowo i prywatnie niewątpliwie jest człowiekiem spełnionym. Ma piątkę dzieci, trzykrotnie odbierał statuetkę Oscara. W ostatnich wywiadach wielokrotnie podkreślał, że służy mu samotność. Jednak publikowane od kilku miesięcy zdjęcia aktora temu przeczą. Nicholson ma sporą nadwagę, waży ponad 160 kilogramów! A pewien czas temu zmniejszono mu żołądek…

Jack Nicholson bywa na każdym meczu swojej ukochanej drużyny koszykarskiej Los Angeles Lakers. O ile grają u siebie w Staples Center, to zawsze można go zobaczyć w pierwszym rzędzie. Od kilku miesięcy widok rozchełstanego i obżerającego się niezdrowym jedzeniem aktora, budzi wstręt nie tylko u wielbicieli i wielbicielek jego dokonań artystycznych.

Ostatnio Jack Nicholson dostał propozycję zagrania głównej roli w amerykańskim remake’u komedii „Toni Erdmann”. Pod warunkiem, że zrzuci kilkadziesiąt kilogramów. Owszem, w ostatnich tygodniach można zauważyć niewielkie postępy w tej kwestii. Pewne jest to, że aktor jest zainteresowany rolą, dzięki której mógłby o sobie przypomnieć.

Zdesperowany Nicholson zdecydował się nawet na zabieg zmniejszenia żołądka. Nawyki żywieniowe pozostały u niego jednak bez zmian, co nie wróży mu najlepiej. Nadal ma do zrzucenia przynajmniej 40 kilogramów.

Jack Nicholson

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jack Nicholson