Tak wyglądali Agata i Andrzej Duda w młodości! Szokujący widok

Wybory prezydenckie: Andrzej Duda opublikował na YouTube film z okazji Dnia Matki, znalazła się na nim Agata Duda w młodości, będziesz w szoku jak wyglądała.

Czytaj też: Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

Od 25 lat są szczęśliwym małżeństwem, para prezydencka może być przykładem dla niejednego związku. Zazwyczaj bronią swojej prywatności, tym razem jednak z okazji Dnia Matki, prezydent Andrzej Duda zdecydował się na opublikowanie na swoim kanale na YouTube nagrania, w którym zobaczyć możemy wcześniej niewidziane zdjęcia pierwszej damy z młodości.

Prezydent Andrzej Duda nie stroni od publicznego pokazywania fotografii i nagrań ze swojej młodości. Często zobaczyć możemy jego zdjęcia z liceum, czy harcerstwa. Jednak jeżeli chodzi o Agatę Dudę to sprawa ma się już zupełnie inaczej.

Agata Duda raczej nie publikuje swoich zdjęć z przeszłości i nie za bardzo wiadomo jak wyglądała w młodości. Tym razem to prezydent postanowił ją w tym wyręczyć i zamieścił kilka fotografii z nastoletnich czasów pierwszej damy.

Jak wyglądała Agata Duda w młodości?

Zrobił to publikując na swoim kanale na YouTube filmik z okazji Dnia Matki. Oczywiście Prezydent mówi głównie o swojej mamie, ale wspomina także o matczynej miłości do wszystkich dzieci jego żony. To właśnie wtedy zobaczyć możemy na nagraniu kilka zdjęć z licealnych czasów Agaty Dudy.

Wybory prezydenckie: Andrzej Duda opublikował na YouTube film z okazji Dnia Matki, znalazła się na nim Agata Duda w młodości, będziesz w szoku jak wyglądała
Wybory prezydenckie: Andrzej Duda opublikował na YouTube film z okazji Dnia Matki, znalazła się na nim Agata Duda w młodości, będziesz w szoku jak wyglądała. Screen/ YouTube

Zobacz również: Skandal z Hołownią w roli głównej! Nie zostawiła na nim suchej nitki

Młody wizerunek pierwszej damy spotkał się momentalnie z dużym odzewem w sieci. Ludzie wyrażają zachwyt nad wyglądem Agaty Dudy. Zauważają także, że pierwsza dama wyglądała w młodości niemal identycznie, jak je córka Kinga. Podobieństwo jest wręcz uderzające.

A wy co sądzicie o zdjęciach z młodości Agaty Dudy?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!

Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Życie Wojewódzkiego jest zagrożone? Właśnie wydał fortunę. Wiemy ile

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →