Historyk ujawnia! Tu jest pochowany tragicznie zmarły syn Wałęsy!

Lech Wałęsa to bez wątpienia bardzo kontrowersyjna postać na polskiej scenie politycznej. Dziś okazuje się,  że oskarżenia pod adresem byłego prezydenta dotyczące jego współpracy z SB nie są jedynymi z czasów istnienia PRL.

Niedawno historyk Sławomir Cenckiewicz ujawnił informację na temat nieślubnego potomka lidera Solidarności,  który zginął śmiercią tragiczną ponad 50 lat temu.

Czytaj też: Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys bardzo ciężko chory

Grześ Lewandowski, który utonął 15 maja 1967 r., którego ojciec się wyparł i uciekł do Gdańska w dniu jego śmierci, pozbawiony był elementarnej godności nawet po śmierci: jego grób miał zostać zlikwidowany, uległ erozji, nie był opłacany, a w 1990 r. – kiedy Wałęsa zostawał prezydentem Polski – zniknęła z niego tabliczka z imieniem i nazwiskiem – pisze na Facebooku Cenckiewicz.

Z najnowszego wpisu historyka wynika, że grobem chłopca zainteresowały się właściwe osoby.

Zobacz również: Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!

Kochani! Grześ Lewandowski ma swoje imię na własnym grobie! Na zawsze! Po latach prób dosłownego wbicia go w ziemię i wymazania z kart dziejów, tylko dlatego, że jest synem Wałęsy – czytamy na Facebooku.

źródło: o2.pl

Polecamy:

Gessler zrywa z obecnym życiem? Jej deklaracja zszokowała Polaków
Szok! Nie uwierzysz jak Ania Bardowska nazwała córkę
Szok w MasterChef. „TO” Gessler dostała do spróbowania
Masakra! Tego widzowie „Rolnik szuka żony” się nie spodziewali
Justyna Żyła publicznie zmieszana z błotem za to zdjęcie! Nie wytrzymała

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →