Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów

Udostępnij:

Aleksandra Szwed to postać, której dorastanie część z nas mogła śledzić „w czasie rzeczywistym”. Gwiazda „Rodziny zastępczej” na naszych oczach przeobraziła się ze słodkiej dziewczynki, w dojrzałą, odnoszącą sukcesy kobietę, teraz prowadzi program „Ninja Warrior” na antenie stacji Polsat . Teraz, na swoim profilu w serwisie Instagram, Ola ujawnia kolejną odsłonę tej transformacji. Jest pogoda, jest broń, jest moc!

Gdy nadchodzi niedziela, część z nas woli zaszyć się w domu, zjeść rosół i oglądając telewizję starać się nie rozmyślać o poniedziałku. Są jednak tacy, którzy zamiast tego wyruszają poza cztery ściany. Chcą spróbować czegoś nowego zanim przydepcze ich kolejnych pięć dni codzienności.

Czytaj też: Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!

Aleksandra Szwed zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Jest aktorką, konferansjerką, kulturoznawczynią, więc można powiedzieć, że Ola jest jak słynna Kobieta Pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Z tym, że Szwed nie boi się także żadnej rozrywki, a weekend przed telewizorem, to nie jest jej ulubiony sposób spędzania czasu…

Czytaj też: Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic

Profil Instagram aktorki wzbogacił się ostatnio o fotografię ukazującą jej sposób na „spokojną” niedzielę i trzeba przyznać, że jest to sposób dość zaskakujący. Zaskakujący, szczególnie dla tych, którzy pamiętają ją jeszcze z czasów, gdy jako dziewczynka, mała Ola występowała u boku Majki Jeżowskiej, albo w takich telewizyjnych programach dla dzieci jak „Ziarno” albo „5, 10, 15”.

Aleksandra Szwed + broń to mieszanka wybuchowa!

Aleksandra Szwed (Ninja Warrior, Polsat) ujawnia na profilu Instagram nowy sposób na niedzielę. Broń, słońce i ostra amunicja.
fot.: Aleksandra Szwed, screen/Instagram

Zdjęcie, na którym Aleksandra Szwed stoi na strzelnicy dzierżąc w rękach broń robi wrażenie. Poważne spojrzenie dopełnia groźnego wizerunku silnej kobiety, która nie boi się wyzwań ani… hałasu. Trzeba przyznać, że fotografia daje do myślenia tym z nas, którzy nie pamiętają, kiedy ostatnio zrobili coś szalonego. Zazdrościmy!

źródło: Instagram

Tagi: Ola Szwed, Ninja Warrior, Polsat, Instagram

Polecamy:
Doda i Sablewska- konflikt narasta. Padły bardzo ostre słowa!
Gwiazdy apelują do polaków. Chodzi o naprawdę ważną sprawę!
Wojewódzki podzielił się tym w internecie. Ludzie zrównali go z ziemią!
To zniszczyło Dodzie karierę! Miała być kimś innym
Nowy skandal w „TzG”! Widzowie skoczyli sobie do gardeł

, , , , ,