Andrzej Piaseczny zmienił się nie do poznania! Jego wygląd przeraża

Niedawno odbył się pogrzeb znanego producenta muzycznego, Ryszarda Adamusa, pojawił się na nim między innymi Andrzej Piasek Piaseczny, jego wygląd wzbudził niepokój wśród fanów. Co się z nim dzieje?

15 maja bieżącego roku zmarł znany producent muzyczny Ryszard Adamus. Nie przytomnego mężczyznę w jego domu znalazła jego 16-letnia córka Anna, gwiazda serialu Barwy Szczęścia. Jak sama twierdzi zadzwoniła od razu na numer alarmowy, tam kazano jej reanimować tatę, co uczyniła. Mimo tych prób Ryszarda nie udało się uratować.

Czytaj też: Magda Gessler zaskoczyła widzów TVN tymi słowami o PiS

Kilka dni temu odbył się pogrzeb znanego producenta muzycznego, a także założyciela Piłkarskiej Reprezentacji Artystów Polskich. Pochowano go na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie, a w ceremonii uczestniczyło wiele znanych osób. Byli to między innymi Radosław Majdan, Jacek Kopczyński, Piotr Zelt, Tomasz Iwan, Marek Włodarczyk, Rafał Maserak, a także Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piasek Piaseczny i pogrzeb Ryszarda Adamusa

To własnie wygląd tego ostatniego przykuł największą uwagę zebranych tam mediów. Andrzej Piasek Piaseczny nie wyglądał za dobrze. Ewidentnie przybyło mu kilka kilogramów, a także wyglądał na niezwykle zmęczonego. Co się dzieje z piosenkarzem? Jaka jest przyczyna takiego wyglądu?

Zobacz: Gwiazdor TVP zaatakował Kaczyńskiego. Żąda przeprosin

O Piaska martwią się także jego fani, którzy zastanawiają się, czy wygląd jaki Andrzej Piasek Piaseczny zaprezentował na pogrzebie nie jest spowodowany kwarantanną wprowadzoną z powodu panującej na świecie epidemii koronawirusa COVID-19.

>>>>> ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ TUTAJ<<<<<

A wy jak uważacie, co może być powodem takiej zmiany w wyglądzie? I czy faktycznie też zauważacie, że w życiu Andrzeja Piasecznego dzieje się coś niedobrego? A może są to zwykłe medialne wymysły?

Niedawno odbył się pogrzeb Ryszarda Adamusa, pojawił się na nim Andrzej Piasek Piaseczny, jego wygląd wzbudził niepokój wśród fanów. Co się z nim dzieje?
Andrzej Piaseczny, pogrzeb Ryszarda Adamusa, screen YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Co się dzieje z Górniak? Umiera? Jej wpis przeraża

Nie żyje wieloletni poseł na Sejm. Polska w żałobie

To może Cię również zainteresować:

Barbara Kurdej-Szatan chciała pomóc. Obrzydliwy hejt

Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →