Mucha znowu to zrobiła! Tak ostrego zdjęcia dawno nie było

Są w polskim show-businessie gwiazdy, których samo istnienie wzbudza wielkie emocje fanów. Jedną z nich jest aktorka grająca w serialu TVP2 „M jak miłość” i „Za marzenia”. Anna Mucha, bo o niej mowa, dba o to, by cały czas o niej mówiono, bowiem umiejętnie podsyca plotki, o tym, że ona i Kuba Wojewódzki znów są razem i wrzuca na Instagram zdjęcia, na których jest prawie nago.

Ostatnimi czasy nazwisko Anny Muchy pojawia się w mediach głównie w kontekście plotek, bo temat jej ponownego romansu z Kubą Wojewódzkim nie schodzi z ust fanów. Każde zdjęcie, które aktorka serialu „M jak miłość” oraz „Za marzenia” wrzucała ostatnio na swój Instagram komentowane było przez fanów w taki sposób, by wyciągnąć od gwiazdy nieco więcej szczegółów domniemanego romansu.

Czytaj też: Kurdej Szatan ujawniła szokującą prawdę! To dlatego zwolnili ją z TVP

Tym razem jednak gwiazda TVP2 podzieliła się z fanami zdjęciem, które sprawiło, że mocniej zabiło im serce i zapomnieli na moment o tym, że Kuba Wojewódzki może znów jest jej chłopakiem. Fotografia, która wywołała taki zachwyt przedstawia mocno wydekoltowaną celebrytkę w okularach przeciwsłonecznych i choć Anna Mucha nie jest na tym zdjęciu nago, to fani i tak oniemieli z zachwytu.

Anna Mucha nie musi być nago, by rozpalić fanów

Anna Mucha nago? Nie, choć reakcja fanów w serwisie Instagram może na to wskazywać. Co dokładnie pokazała gwiazda "M jak miłość" i "Za marzenia" (TVP2)?
fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Selfie, które Mucha wrzuciła na Instagram zrobione jest pod takim kątem, że widać nie tylko twarz aktorki, ale także – a może przede wszystkim – jej wydatny dekolt. Niektórym fanom jednak i tego jest mało, bowiem pod zdjęciem pojawiły się komentarze mówiące, że chcą oni zobaczyć więcej i czują niedosyt.

Czytaj też: Wojewódzki wyśmiany przez fanów! Poszło o to, jak mieszka

Jedno jest pewne. Jeśli Anna Mucha zdecyduje się kiedyś opublikować zdjęcie nago, to serwery obsługujące Instagram mogą tego nie wytrzymać.

źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”
Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko
Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku
Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy

, , , , ,