Mucha wywołała kolejny skandal. Weszła w poważną awanturę

Anna Mucha, jurorka programu „Dance Dance Dance” w TVP ponownie wywołała skandal na portalu Instagram. Aktorka ponownie weszła w dyskusję z fanami,  co w ostatnim czasie jest bardzo częstym zjawiskiem w jej mediach społecznościowych.

Czytaj też: „Jestem w szpitalu, mam koronawirusa”. Fala idiotycznych żartów zalewa sieć

Poprzednio media obiegła informacja o awanturze aktorki z nastolatką,  która oświadczyła aktorce,  że za nią po prostu nie przepada. Mucha w bardzo mocnych słowach odpowiedziała młodej internautce. Ta historia jednak nie stała się przestrogą dla innych krytyków gwiazdy o czym mogliśmy się dziś przekonać.

Anna Mucha to aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość”, gdzie od prawie 20 lat wciela się w postać Magdy Marszałek. Nie ulega wątpliwości,  że to właśnie ta rola dała jej największą popularność i wysokie miejsce w hierarchii gwiazd polskiego show biznesu.

Mimo, że aktorka w wyżej wymienionej roli została zaszufladkowana, to swoją charakterną postawą od wielu lat jest na samym świeczniku.

Anna Mucha wywołała skandal na portalu Instagram

Anna Mucha aktualnie występuje w programie „Dance Dance Dance”, gdzie wykonuję obowiązki jurora. Niestety jej udział w show w ostatnich tygodniach przysporzył jej spore grono krytyków,  co możemy zauważyć przede wszystkim w mediach społecznościowych aktorki.

To właśnie tam doszło do kolejnego skandalu,  a który zaangażowała się Mucha. Tym razem aktorka otrzymała uwagę od internautki dotyczącą jej makijażu.

Zęby sobie zmyj z tej szminy kretynko.

– napisała internautka.

Odpowiedź Anny Mucha nadeszła bardzo szybko.

Marzenka… Jak ty nic nie wiesz o życiu i o świecie. Ja Ci wytłumaczę. To jest tak – zaczęła. Bierzesz taką szminkę i taką szminką malujesz sobie usta. I od razu widać. Zobacz, co widać. Widać, że zainwestowałaś w dentystę, w ortodontę i wybielanie. Dlaczego? Bo to jest kwestia kontrastu. To są najnowsze trendy – mówiła prezentując zęby. Dlatego wszystkie ciotki na weselach tak mają, żeby było widać, że bogatego stać.

– napisała Anna Mucha.

Zobacz również: Podano kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. To dopiero początek

Uważacie,  że aktorka w pewnych momentach powinna odpuścić sobie dyskusję z krytycznymi internautami?

Anna Mucha, jurorka programu "Dance Dance Dance" w TVP ponownie wywołała skandal na portalu Instagram. Aktorka ponownie weszła w dyskusję z fanami.
Anna Mucha, jurorka programu „Dance Dance Dance” w TVP ponownie wywołała skandal na portalu Instagram. Aktorka ponownie weszła w dyskusję z fanami./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

14-dniowa kwarantanna nie wystarczy. Wszystko na nic?

Koronawirus w Polsce: Rekordowa liczba zgonów, coraz więcej zakażonych

To może Cię również zainteresować:

„Śpimy na potężnej bombie”. Niepokojące dane z Polski

Rekordowy wzrost liczby zakażonych. Kolejne zgony

Koszmarne wieści z UK: Zmarł 13-latek chory na COVID-19. Był „zdrowy”

, , ,