Anna Mucha zaatakowała dziecko na Instagramie. Przesadziła?

Anna Mucha wywołała skandal z fanką na portalu Instagram, czy gwiazda „M jak Miłość” oraz show „Dance Dance Dance” w TVP tym razem nie przesadziła?

Czytaj też: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Bez wątpienia Anna Mucha to postać coraz bardziej ekscentryczna,  która może pomału budzić mieszane uczucia. W zasadzie nie od dziś wiadomo, że aktorka słynie ze swojego mocno ciętego języka. Niedawno mogli się o tym przekonać uczestnicy show „Dance Dance Dance”, a dziś na własnej skórze gniew aktorki mogła poczuć młoda użytkowniczka portalu Instagram. Dlaczego Anna Mucha zaatakowała dziecko?

Anna Mucha to bez wątpienia aktorka,  która lubi jak jest o niej głośno. Od niedawna Mucha jest jedną z jurorek programu „Dance Dance Dance”, gdzie już zdążyła wywołać parę skandalików. Tym razem jednak aktorka zmieniła front, a dzisiejsza sytuacja miała miejsce na jej profilu na portalu społecznościowym Instagram.

Anna Mucha wywołała skandal z młodą fanką na portalu Instagram

Pod jednym z postów aktorki internautka oznajmiła,  że za Muchą po prostu nie przepada. Na reakcję ze strony gwiazdy TVP nie trzeba było długo czekać. Anna Mucha postanowiła dać swojemu krytykowi na początek lekcję języka polskiego,  a następnie dobrych obyczajów.

Strasznie cię nie lubię.

– napisała na profilu Anny Muchy młoda internautka. Na początek aktorka dała swojej młodszej koleżance lekcje polskiego.

Zobacz również: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Droga Julio! Nie można kogoś „strasznie” nie lubić; można BARDZO nie lubić. „Cię” piszemy z wielkiej litery, więc poprawne zdanie powinno brzmieć: Bardzo Cię nie lubię.

– napisała Anna Mucha, która najprawdopodobniej nie zwróciła przy tym uwagi,  że jej krytyk to jeszcze dziecko.

Na tym się jednak awantura nie zaskoczyła. Anna napisała również,  że nie jest z nią na przysłowiowe „Ty”.

Nie przypominam sobie, żebym była z Tobą na Ty. A na oko wydaje mi się, że jestem ciut starsza. Więc: Bardzo Pani nie lubię

– napisała ostateczną wersję komentarza.

Anna Mucha wywołała skandal z fanką na portalu Instagram,  czy gwiazda "M jak Miłość" oraz show "Dance Dance Dance" w TVP tym razem nie przesadziła?
Anna Mucha wywołała skandal z fanką na portalu Instagram, czy gwiazda „M jak Miłość” oraz show „Dance Dance Dance” w TVP tym razem nie przesadziła?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

loading...

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →