Anna Mucha o ciąży z Tomaszem Kammelem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel i Anna Mucha w programie „Pytanie na śniadanie” nawiązali w swojej rozmowie do czasów, kiedy to aktorka była w ciąży.

Czytaj też: Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rozmowa niespodziewanie wymknęła się spod kontroli popularnemu prezenterowi, którego inicjatywę w dyskusji przejęła niespodziewanie Mucha. Z pewnością taki przebieg dyskusji zaskoczył niejednego widza znanego programu śniadaniowego.

Mucha w swoim stylu zaczęła w pewnym momencie tematy bardzo intymne. Czy jej zdaniem Tomasz Kammel mógłby być ojcem dla jej kolejnych dzieci?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha i jej ciąża

Anna Mucha to aktorka znana przede wszystkim z serialu „M jak Miłość” w TVP, która w tym roku obchodzi dwie bardzo ważne i okrągłe rocznice. Pierwsza z nich to 40 urodziny. Druga to 30-lecie pracy aktorskiej. Z tego właśnie powodu aktorka pojawiła się w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”, gdzie lata swojej kariery zawodowej wspominała w rozmowie z Tomaszem Karmelem oraz Marzeną Rogalską.

W dyskusji przypomniano między innymi o debiucie aktorki w filmie Andrzeja Wajdy pt. „Korczak” w 1990 roku oraz roli w „Liście Schindlera” w reżyserii Stevena Spielberga.

Ciąża w PNŚ

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat ciąży Anny Muchy. Wątek wypłynął z inicjatywy Tomasza Kammela, który mógł tego później trochę żałować.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Muszę nawiązać do tego, co ciebie dotyczy najbardziej. Mnie się bardzo podoba, jak ty kiedyś publicznie oświadczyłaś, że ty kochasz być w ciąży

– zaczął Tomasz Kammel.

Słucham? Ale to jest propozycja? Tomek, ty wyglądasz na takiego, który ma dobre geny”

– odpowiedziała Anna Mucha.

Następnie aktorka całkowicie zeszła na inny temat i odniosła się do problemów w dzisiejszych czasach, które mają aktorzy.

„To ja zmieniając temat, chciałabym opowiedzieć państwu o tym, co nam wyjątkowo ciąży. Mamy bardzo trudny czas, my artyści, dlatego bardzo bym prosiła państwa, byście się trochę wstrzymali i nie zwracali biletów (na spektakle). Dla nas to jest bardzo ważne, by jak najszybciej do państwa wrócić. Ja nie mówię o sobie, mówię o ekipie technicznej, o wszystkich kolegach, którzy pozwalają nam realizować spektakle”

– mówiła aktorka.

Mimo wszystko poprzedni temat postanowił naprostować Tomasz Kammel.

Zobacz również: Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Z tą ciążą to ja ci powiem, o co chodzi, moja droga. To było tak, że kiedyś to powiedziałaś, co mnie serdecznie ubawiło, ale przecież zanim stałaś się mamą na pełnym etacie, byłaś podróżniczką, zjeździłaś pół świata. I do tego chciałem nawiązać…

– powiedział znany prezenter.

Tomasz Kammel i Anna Mucha w programie "Pytanie na śniadanie" nawiązali w swojej rozmowie do czasów, kiedy to aktorka była w ciąży.
Tomasz Kammel i Anna Mucha w programie „Pytanie na śniadanie” nawiązali w swojej rozmowie do czasów, kiedy to aktorka była w ciąży./ screen YouTube

Źródło: TVP

Polecamy także:

Pilny zwrot w sprawie Kacpra! Matka zaatakowała policję

Nowy, nietypowy objaw COVID-19. Spójrz na swoje palce (foto)

Plotki okazały się prawdą. Andrzej Duda tłumaczy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →