Wyszło na jaw kim jest siostra Kurdej-Szatan. Zaskoczeni?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej siostra Katarzyna Kurdej Mania szykują wspólny projekt? Nie ulega wątpliwości, że mało kto wiedział o tym, że znana aktorka ma rodzeństwo. Barbara Kurdej-Szatan dziś jest znana przede wszystkim za sprawą serialu „M jak Miłość” oraz „W Rytmie Serca”. Jej kariera w aktorstwie zaczęła się na dobre w 2013 roku, kiedy to otrzymała propozycję pracy na planie serialowej „eMki”. Od tego momentu kariera Basi ruszyła błyskawicznie do przodu. Dziś występuje między innymi w serialu „W Rytmie Serca”, a i na propozycję gry w filmach nie może narzekać. Mimo wszystko mało kto wiedział, że Basia ma siostrę i to straszą! Katarzyna również jest aktorką. Siostry w najbliższym czasie szykują wspólną inicjatywę.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Ma 180 cm, ale nie wzrostu. Zrozumiesz gdy spojrzysz na zdjęcia
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu

Kim jest gwiazda M jak Miłość?

Barbara Kurdej-Szatan – polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery.  Dziś dla wielu fanów i widzów Barbara Kurdej-Szatan to przede wszystkim gwiazda seriali „M jak Miłość” i „W Rytmie Serca”. Jeszcze rok temu była również prowadzącą takich programów telewizyjnych jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Kocham Cię Polsko”. W połowie zeszłego roku było głośno w mediach o jej rozstaniu z TVP. Powodem całej sytuacji miały być poglądy aktorki, które dla władz telewizji były nie do zaakceptowania.

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mało kto o tym wie, lecz Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę. Jest nią Katarzyna Kurdej-Mania, która tak samo jak młodsza siostra jest aktorką. Katarzyna wystąpiła między innymi w serialu Lokatorzy. Na co dzień występuje również na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Niedawno za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram poinformowała fanów o wspólnej inicjatywie jej i Basi.

Barbara Kurdej-Szatan i jej siostra Katarzyna Kurdej Mania

Czytaj też: Magda Gessler wywołała skandal. Nie zostawili na niej suchej nitki

„Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty fotografa @lawrynowicz_official. Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie.. opowieści… duchy.. czarownice.. strzygi.. cierpiętnice… Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram.

Barbara Kurdej-Szatan i jej siostra Katarzyna Kurdej Mania szykują wspólny projekt?  Kurdej-Szatan jest znana za sprawą M jak Miłość oraz W Rytmie Serca.
Barbara Kurdej-Szatan/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →