Chylińska zmieniła się nie do poznania – niesamowita metamorfoza

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Metamorfoza jaką przeszła Agnieszka Chylińska niemal na każdym robi piorunujące wrażenie, teraz na portalu Instagram przypomniała swoje stare zdjęcia, gwiazda mocno się zmieniła, sporo przez lata schudła.

Czytaj też: Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zespół muzyczny O.N.A. wdarł się na czołówki gazet i różnego rodzaju plebiscytów przebojem. W 1995 roku wydali pierwszą płytę pod tytułem Modlishka, która zdobyła status Złotej płyty.

Ogromny sukces medialny to w dużej mierze zasługa kontrowersyjnej młodej wokalistki, która debiutowała w branży medialnej, Agnieszki Chylińskiej. 18- latka zdobyła sobie wtedy wielu fanów swoim bezkompromisowym i nieraz wulgarnym zachowaniem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przez lata Chylińska wypracowała sobie pozycję jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W 2003 roku O.N.A. się rozpadło i wokalistka kontynuowała swoją karierę solowo. Przez następne lata przeszła olbrzymią metamorfozę zarówno jako artystka, jak i człowiek.

Agnieszka Chylińska, metamorfoza jaką przeszła przez lata robi wrażenie

Z wiecznie zbuntowanej, lekko niedbającej nastolatki, przeobraziła się w lekko zwariowaną, ale mimo wszystko dużo bardziej ogarniętą kobietę i matkę.

Agnieszka postanowiła przypomnieć fanom jak wyglądały jej początki i na portalu społecznościowym Instagram opublikowała zdjęcie z danych lat. Zadała też swoim wielbicielom szereg pytań odnośnie ich własnej drogi życiowej.

Zobacz również: To koniec Gowina: wyciekło nagranie, mówi o stanie klęski w Polsce

„Za chuda, za gruba. Fryzura taka, nie taka… Jak często wspominacie swoje stare zdjęcia, swój stary wizerunek? Udało Wam się schudnąć? Udało Wam się przytyć? Zmienić się bardzo mocno przez te wszystkie lata? Oceniano Was..? A może jesteście z siebie w końcu zadowoleni?”

– pyta swoich fanów na Instagramie Agnieszka Chylińska.

Metamorfoza jaką przeszła Agnieszka Chylińska robi na każdym wrażenie, teraz na Instagram przypomniała swoje stare zdjęcia, duzo się zmieniła, sporo schudła
Metamorfoza jaką przeszła Agnieszka Chylińska robi na każdym wrażenie, teraz na Instagram przypomniała swoje stare zdjęcia, dużo się zmieniła, sporo schudła. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

To może Cię również zaskoczyć:

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

Przerażające dane z Polski. Rekordowa ilość zgonów i zachorowań

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →