Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej

Znamy stan zdrowia w jakim znajduje się córka Kasi Kowalskiej, Ola jest w szpitalu w Wielkiej Brytanii, Kowalska potwierdziła, że to koronawirus, dziś napłynęły nowe informacje o stanie zdrowia Oli.

Czytaj też: To koniec Gowina: wyciekło nagranie, mówi o stanie klęski w Polsce

Kilka dni temu Kasia Kowalska zdecydowała się przekazać rozdzierający serce apel do młodych ludzi. Mówiła, żeby przestrzegali kwarantanny i pozostawali w domach. Jako przykład i przestrogę potwierdziła, że jej córka Ola znajduje się obecnie w szpitalu w Wielkiej Brytanii i wykryto u niej koronawirusa.

Ola jest obecnie w śpiączce farmakologicznej, gdyż jej stan był ciężki i nie byłą w stanie sama oddychać. Tragedia jest tym większa, że Kasia Kowalska, przez wprowadzone ograniczenia w ruchu międzynarodowym, nie może pojechać do Anglii, aby zaopiekować się córką.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa, są nowe informacje o tym jaki jest obecnie jej stan zdrowia

Ma też ograniczone możliwości kontaktu ze szpitalem, w którym leży Ola. Piosenkarka musi czekać na sporadyczne telefony ze szpitala, które odbywają się najczęściej co dwa dni. Z uzyskaniem jakichkolwiek informacji na temat stanu zdrowia Oli ma nawet problem jej chłopak, który znajduje się na miejscu w Anglii.

Zobacz również: Przerażające dane z Polski. Rekordowa ilość zgonów i zachorowań

Jedyne, co wiadomo to, że dziewczyna jest w ciężkim, ale stabilnym stanie, a brytyjscy lekarze robią wszystko, żeby ją wyleczyć. Kasia przeżywa teraz prawdziwy dramat. Nie może pojechać do córki i musi tylko cierpliwie czekać na kolejne informacje o jej stanie zdrowia, które przekażą angielscy lekarze. My z całego serca życzymy Kasi Kowalskiej, aby jej córka wróciła jak najszybciej do zdrowia.

Znamy stan zdrowia w jakim jest córka Kasi Kowalskiej, jest w szpitalu, Kowalska potwierdziła, że to  koronawirus, napłynęły nowe informacje o stanie zdrowia
Znamy stan zdrowia w jakim jest córka Kasi Kowalskiej, jest w szpitalu, Kowalska potwierdziła, że to koronawirus, napłynęły nowe informacje o stanie zdrowia. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

To może Cię również zainteresować:

Pacjent opublikował nagranie z polskiego szpitala. Koszmar

Przybywa ofiar śmiertelnych i zakażonych – najnowsze informacje

Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →