Chylińska wszystkich przeraziła! To już koniec?

Agnieszka Chylińska bierze rozwód? Taka wiadomość krąży wśród fanów wokalistki, która znana jest także jako juror programu stacji TVN „Mam talent”, ale na ile jest ona prawdziwa, czy Agnieszka Chylińska naprawdę rozstaje się z mężem? Niektórzy starają się szukać drugiego dna w książkach, które napisała gwiazda, lecz czy ich teorie są słuszne? Byłaby to sensacja, bowiem Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność i związek tak mocno, że fanie nawet nie wiedzą zbyt dobrze kim jest jej mąż.

Czytaj też: Dramat u sąsiada Polski. Porażające doniesienia

Agnieszka Chylińska z „Mam talent” (TVN) podobno bierze rozwód, o czym mają świadczyć wersy zawarte w jej ostatniej książce. Fani doszukują się w nich zakamuflowanego zwierzenia na temat stanu, w jakim znajduje się jej związek, bo Agnieszka Chylińska znana z tego, że traktuje swoją prywatność bardzo poważnie i rzadko mówi o nim wprost.

Fani spekulują, że Agnieszka Chylińska bierze rozwód

W książce „Giler, trampolina i reszta świata”, Agnieszka Chylińska umieściła takie zdanie: „Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, urazów i lekceważeń zrobi się węzeł”. Ale czy może to być dowód na to, że ona i jej mąż biorą rozwód?

Zobacz również: Merkel ostrzega Niemców. czy to samo czeka Polskę?

Być może cała sprawa jest rozdmuchana. Jednakże Chylińska („Mam talent”) dawała już wcześniej sygnały w wywiadach, że w jej życiu prywatnym nie wszystko się układa.

Czyżby zatem plotka o tym, że Agnieszka Chylińska i jej mąż biorą rozwód miała rację bytu? Czy fani mają rację dopatrując się w jej książce ukrytego przekazu? Znając skrytość gwiazdy, nieprędko poznamy prawdę.

Fani sądzą, że Agnieszka Chylińska (juror "Mam talent" TVN) i jej mąż kończą związek i biorą rozwód, ale ile jest prawdy w tych spekulacjach?
Fani sądzą, że Agnieszka Chylińska (juror „Mam talent” TVN) i jej mąż kończą związek i biorą rozwód, ale ile jest prawdy w tych spekulacjach?

źródło: Pikio

Polecamy także:

To tam uciekają bogaci Amerykanie przed koronawirusem

Nie nadążają z wywożeniem zwłok. Ciała leżą w domach

Matka Magdy Żuk przerwała milczenie! „Magda została zamordowana”

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →