To naprawdę Chylińska? Nikt nie mógł uwierzyć, że to ona

Agnieszka Chylińska i jej metamorfoza robią wrażenie, piosenkarka bardzo się zmieniła od czasów swojej młodości, pokazało to idealnie zdjęcie jakie artystka wrzuciła na portal Instagram.

Przez ostatnie lata zmiany wizerunku Agnieszki Chylińskiej następowały tak szybko, że trudno jest je spamiętać. Artystka nieraz kompletnie zaskakiwała swoich fanów, przechodząc totalną metamorfozę, tym razem jednak postarała się jeszcze bardziej.

Czytaj też: Ile zarabia Joanna Krupa? Wyciekły gigantyczne zarobki gwiazdy

Chylińska uwielbia dzielić się wspomnieniami z dzieciństwa i młodości ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Niedawno pokazała nam fotografie, na której pozowała jako mała dziewczynka. Teraz postanowiła podzielić się zdjęciem sprzed kilkudziesięciu lat. Swoją stylizacją zaskoczyła niemal wszystkich.

Chylińska pokazała jak wyglądała w młodości

Kiedyś w maju bywało znacznie cieplej. Spokojnego weekendu” – podpisała się pod postem Agnieszka Chylińska.

Na zdjęciu widzimy około dwudziestoletnią Agnieszkę, która siedzi na kocu na łące i macha do osoby robiącej fotografię. Co zaskakuje, gwiazda ubrana jest w sportową, luźną koszulkę, a także na głowie ma wianek z kwiatów.

Taka kompozycja przypadła do gustu fanom piosenkarki, dlatego momentalnie zaczęli namawiać ją do powrotu do tej stylizacji.

Zobacz również: Doda nie wytrzymała i powiedziała prawdę o Majdanie. Chodzi o film Latkowskiego

„Piękna niczym rusałeczka”

„Aaaaa, cudowne były te włosy! Piękne czasy”

„Jest ciepło, tylko trzeba się ruszać, ale to fakt – bywało piękniej”

„Wow, prawie Pani nie poznałam! Pozdrawiam cieplutko. I odliczamy do koncertów!”

– między innymi można wyczytać w komentarzach wiernych fanów Agnieszki Chylińskiej.

A Wam jak się podoba taka wiosenna stylizacja Agnieszki? Mimo bardzo rockowego stylu, jaki od lat prezentuje, może nie zaszkodziła by jej delikatniejsza stylizacja?

Agnieszka Chylińska i jej metamorfoza robią wrażenie, bardzo się zmieniła od czasów młodości, co pokazało zdjęcie jakie wrzuciła na Instagram.
Agnieszka Chylińska i jej metamorfoza robią wrażenie, bardzo się zmieniła od czasów młodości, co pokazało zdjęcie jakie wrzuciła na Instagram. Screen/ Instagram

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →