Cichopek straciła dom, teraz traci szkołę tańca. To koniec

Katarzyna Cichopek najpierw straciła dom, teraz traci szkołę tańca, przez pandemię powoli bankrutuje, a ona i Marcin Hakiel tracą majątek.

Czytaj też: Ekspert broni Polski i wytyka błąd UE! To była pomyłka

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli zmuszeni podjąć radykalne kroki i byli zmuszeni do zamknięcia wszystkich oddziałów swoich szkół tańca. Grozi im bankructwo, wszystkiemu winny jest koronawirus i wprowadzone w związku z szerzącą się cały czas epidemią obostrzenia.

Kwarantanna spowodowała, że nie ma możliwości, aby odbywały się zajęcia w szkołach tańca sławnej pary. Nie jest to jednak pierwszy raz w ich życiu, gdy muszą podejmować tak trudne decyzje.

Kilka lat temu Kasia i Marcin, na fali wielkiej popularności, jaką cieszyli się po zwycięstwie w programie „Taniec z gwiazdami”, postanowili kupić sobie luksusową willę w Wilanowie. Niestety zaciągnęli na nią kredyt we frankach szwajcarskich. Kilka miesięcy temu wielkość rat, które byli zmuszeni płacić ich przerosła i postanowili sprzedać dom.

Katarzyna Cichopek straciła dom, teraz ma problemy ze szkołami tańca

Można założyć, że para podjęła decyzję o sprzedaży willi w idealnym momencie, gdyż uczynili to kilka miesięcy przed wybuchem pandemii koronawirusa, dzisiaj byłoby im ciężko znaleźć kupca na posiadłość.

Teraz stanęli przed kolejnym dylematem, ich szkoły muszą pozostać zamknięte. Para wpadła, więc na pomysł, aby lekcji tańca udzielać w swoim mieszkaniu na warszawskiej Sadybie przez internet.

Zobacz również: Zarażenia i zgony. Zaskakujące nowe dane z Polski

Dodatkowo rodzina dzieli się na portalu Instagram tym jak przeżywa ten trudny czas kwarantanny. Ostatnio Kasia podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem, na którym zaprezentowała jak ona, wraz z mężem i dziećmi prezentują się w maseczkach ochronnych.

Katarzyna Cichopek najpierw straciła dom, teraz traci szkołę tańca, przez pandemię powoli bankrutuje, a ona i Hakiel tracą majątek
Katarzyna Cichopek najpierw straciła dom, teraz traci szkołę tańca, przez pandemię powoli bankrutuje, a ona i Hakiel tracą majątek. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Tragedia w rodzinie Dowbor! Śmierć zmieniła wszystko

Jest szansa na „normalne wakacje”! Szokujące rozwiązanie

Nie żyje uwielbiany aktor. Lekarze nie byli w stanie go uratować

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →