Aż tak źle z Gwit nie było nigdy! Znowu przytyła

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Gwit znów przytyła, aktorka zmaga się z otyłością, jednakże jej waga znów idzie w złym kierunku, czyżby trener i dieta nie wystarczyły?

Czytaj też: Nasz wywiad: Sobota vs Jongmen. Kto tu jest konfidentem?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najczęściej wydaje się nam, że problemy z nadwagą to sprawa tylko zwykłych ludzi, a gwiazdy i celebryci są to tą przypadłość „odporni”. Jednak prawda jest zupełnie inna i problemy z wagą mogą przydarzyć się każdemu. Nie zawsze też pomagają wyszukana dieta, czy trener personalny.

Takim przykładem jest aktorka znana chociażby z filmu Galerianki, czy seriali TVN-u Przepis na życie, a także Singielka, Dominika Gwit. Kilka lat temu aktorka zdecydowała się na walkę ze swoją nadwagą. Całkowicie zmieniła swoje życie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przeszła na restrykcyjną dietę, a także zaczęła prowadzić bardzo aktywny tryb życia. Dzięki tym zabiegom Dominika zrzuciła, bagatela, 50 kilogramów swojej wagi. Jej metamorfoza zyskała tak wielką popularność, że aktorka wydała nawet o tym książkę, która nosiła tytuł Moja droga do nowego życia.

Aktorka Dominika Gwit znów przytyła, co się dzieje?

Niestety jej przemiana nie trwała długo, jakiś czas po wydaniu książki, Dominika Gwit przytyła znowu, wracając praktycznie do poprzedniej wagi. Co się stało?

Czyżby gwiazda telewizji straciła zapał do utrzymania się na diecie i w treningu? Jak wiadomo nie jest to prosta sprawa i wymaga wiele wysiłku, a także wyrzeczeń.

Zobacz również: Nowe obostrzenia. Rząd nakłada nowy obowiązek na obywateli

Dominika Gwit podkreśla jednak w wywiadach, że teraz czuje się dobrze i lubi siebie w większym wydaniu. Jak można wywnioskować z jej słów, nie zanosi się, że w najbliższej przyszłości znowu zobaczymy szczupłą Dominikę Gwit.

Dominika Gwit znów przytyła, aktorka zmaga się z otyłością, jednakże jej waga znów idzie w złym kierunku, czyżby trener i dieta nie wystarczyły?
Dominika Gwit znów przytyła, aktorka zmaga się z otyłością, jednakże jej waga znów idzie w złym kierunku, czyżby trener i dieta nie wystarczyły? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Nagły przebieg COVID-19 przeraził lekarzy. Szokujące fakty

To może Cię również zainteresować:

Rząd podjął decyzję w sprawie egzaminów

Wzrosła liczba zgonów i zakażeń. Nowe dane

Kolejne zgony i zakażenia. Bilans dla Polski

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →