Gwiazda Rancza przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Elżbieta Romanowska to gwiazda „Barw szczęścia” oraz serialu „Ranczo” w TVP, która ostatnio na portalu Instagram poinformowała,  że przeszła metamorfozę.

Czytaj też: Sonda: Na kogo zagłosowałbyś gdyby wybory odbyły się dzisiaj?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ela Romanowska dała się poznać przede wszystkim za sprawą roli Joli w serialu „Ranczo”, która na początku była ekspedientką w sklepie Więcławskich, a następnie została twarzą zespołu Disco Polo.

Aktorka w ostatnim czasie podobnie jak miliony Polaków była zmuszona pozostać w domu. Teraz, kiedy restrykcje zostały zniesione podjęła decyzję o przejściu metamorfozy po wizycie u kosmetyczki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Elżbieta Romanowska i jej metamorfoza.

Elżbieta Romanowska to aktorka,  która dała się poznać szerokiej publiczności przede wszystkim za sprawą gry w serialu Ranczo. To właśnie tam wcieliła się w Jolkę,  która na samym początku pracowała jako sprzedawczyni w sklepie swojej ciotki,  a następnie wraz z mężem założyła zespół Disco Polo,  który stał się bardzo popularny.

Teraz aktorkę mogliśmy podziwiać przede wszystkim w serialu „Barwy Szczęścia” oraz „W rytmie serca”.

Ela Romanowska podobnie jak miliony Polaków ostatnie tygodnie spędzała głównie w domu. Wszystkiego winny w tej sytuacji był koronawirus. Jednak od 21 maja w Polsce zniesiono obostrzenia dotyczące wizyt w salonach kosmetycznych oraz u fryzjerów. Z tej okazji postanowiła skorzystać aktorka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

„Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek „bylejaczek” i opaska. Na twarzy? Krem! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę. Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5 godzin u fryzjera

View this post on Instagram

Jak niewiele człowiekowi do szczescia potrzeba ❤️ Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu . Ulubiony ubiór na ten okres ? Dres!!! Uczesanie ? Warkocz lub koczek „ bylejaczek” i opaska. Na twarzy ? Krem ! I tak codziennie . Nie przeszkadzały mi odrosty ( z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu . Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów , koszenia trawy czy innych prac ogrodowych . To wszystko sprawiało mi duża frajdę ! Ale gdy zadzwonił telefon z informacja ze wracamy na plan pomyślałam NARESZCIE !!! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres , zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera (@ewelina.hair jesteś mistrzynią tyle cierpliwości w „dzierganiu „ pasemek czy balejażu jak zwał tak zwał żeby uzyskać taki efekt ! Od samego patrzenia bolały mnie ręce ?? DZIĘKUJE !!! I powiem Wam czuje się cudownie ! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z Rodzina w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna ) to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna Ja . Teraz już wiem ,że we wszystkim potrzebna jest równowaga ! Czego sobie i Wam Kochani życzę !!! #newhair @ufryzjerow #❤️ #newcolor @ewelina.hair #new#me #happy #positiveenergy #actress #polishgirl #imback #blonde #ihavethepower

A post shared by Ela Romanowska (@elaromanowska) on

Elżbieta Romanowska to gwiazda "Barw szczęścia" oraz serialu "Ranczo" w TVP, która ostatnio na portalu Instagram poinformowała,  że przeszła metamorfozę.
Elżbieta Romanowska to gwiazda „Barw szczęścia” oraz serialu „Ranczo” w TVP, która ostatnio na portalu Instagram poinformowała, że przeszła metamorfozę./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →