Chodakowska ostrzega miliony Polaków. To ważna wiadomość

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Chodakowska to influencerka portalu Instagram oraz była jurorka programu Dance Dance Dance w TVP. Nie ulega wątpliwości, że w dziedzinie zdrowego trybu życia i utrzymania prawidłowej sylwetki ciała, Ewa Chodakowska jest olbrzymim autorytetem oraz wzorem do naśladowania. Trenerka w ostatnim czasie weszła bardzo odważnie w świat polskich mediów, gdzie często występuje w roli eksperta. Nowe obowiązki nie pozwalały jej na to co robiła na co dzień, a więc na niesienie rady dla zwykłych ludzi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś Ewa postanowiła wrócić ponownie do cyklu rad, których udziela wszystkim obserwującym jej profil na portalu społecznościowym Instagram. Dziś gwiazda zwróciła uwagę na wielki problem milionów Polaków. Chodzi tu o niedobór żelaza w organizmie człowieka.

Ostrzeżenie Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to influencerka portalu Instagram oraz była jurorka programu „Dance Dance Dance” w TVP. Bez wątpienia trenerka dla tysięcy, a może i milionów Polaków jest olbrzymim wzorem oraz autorytetem w sprawach dotyczących prawidłowego żywienia, trybu życia oraz w kwestiach dotyczących treningów, które pozwalają nam utrzymać prawidłową i przede wszystkim zdrową sylwetkę naszego ciała. W ostatnim wpisie na portalu Instagram Ewa podniosła temat dotyczący niedoboru żelaza w organizmie człowieka. Gwiazda wymieniła przy tym listę objawów, które mogą świadczyć o takim stanie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ewa Chodakowska ostrzega na portalu Instagram przed skutkami niedoboru żelaza

11 objawów niedoboru żelaza, których nie możesz lekceważyć❣️ Objawy niedoboru żelaza są zróżnicowane, a przede wszystkim ZBYT PÓŹNO WYCHWYTYWANE. Ich pojawienie się często pokazuje deficyt, niestety już dobrze ugruntowany.
?Zimne dłonie i stopy,
?Wyczerpanie lub przewlekłe zmęczenie, poczucie zobojętnienia,
?Uczucie duszności, zaburzenia oddechu,
?Bladość skóry i błon śluzowych, sińce pod oczami, wypadanie włosów,
?Zapalenia błony śluzowej jamy ustnej,
?Kołatanie serca, tachykardia,
?Zaburzenia psychiczne, kłopoty ze snem, bezsenność,spadek zdolności intelektualnych (ze względu na udział w syntezie neuroprzekaźników),
?Zahamowanie wzrostu u dzieci,
?Podatność na infekcje, spadek odporności, przewlekłe stany chorobowe,
?Spadek wydolności, pogorszenie kondycji szczególnie widoczne u sportowców,
?Zatrzymanie miesiączki lub nieregularność cyklu.

czytamy w poście Ewy Chodakowskiej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W dalszej części wpisu trenerka podkreśliła, że wymienionych objawów pod żadnym pozorem nie można bagatelizować, ponieważ grozi to następstwem poważnych problemów zdrowotnych.

Czytaj też: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie sprzed lat. Komentarz Wieniawy zaskoczył wszystkich

Tych objawów nie możesz lekceważyć. Symptomy niedoboru żelaza są zróżnicowane, a przede wszystkim zbyt późno wychwytywane. Ich pojawienie się często pokazuje deficyt, niestety już dobrze ugruntowany. – podkreśliła Ewa Chodakowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ewa Chodakowska to influencerka portalu Instagram oraz była jurorka programu Dance Dance Dance w TVP.  Trenerka ostrzegła...
Ewa Chodakowska/ screen YouTube

Źródło: Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

Wypadek szkolnego autobusu w Wielkopolsce! Na miejscu pełno służb

POLECAMY TAKŻE:

Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →