Gąsiewska przeszła operacje plastyczne? To zdjęcie mówi wszystko

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska, znana z Rodzinka pl, wstawiła zdjęcie na Insta, od razu została oskarżona o to, że przeszła operacje plastyczne: ma powiększone usta?

Zjawiskowa uroda, jaką może się poszczycić Wiktoria Gąsiewska znajduje wspaniałe medium w postaci Internetu, bowiem nic nie zrobiło takiej roboty w kwestii jej promocji, jak Insta. Jednak, choć fani gwiazdy seriali i programów TVP2 („Rodzinka pl”, „Barwy szczęścia”, „Dance, dance, dance”) mają jej w większości do przekazania tylko komplementy i zachwyty, to zdarzają się i tacy, którzy nie dowierzają, że takie piękno można osiągnąć bez ingerencji medycyny estetycznej.

CZYTAJ TEŻ: Hit w sieci! Zenek Martyniuk pokazuje jak się chronić przed koronawirusem

Instagram, jaki prowadzi Wiktoria Gąsiewska, to źródło pięknych fotografii, dokumentujących rozkwitanie urody aktorki seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia”. Czasem aż trudno uwierzyć, jak piękną kobietą jest gwiazda, która jeszcze jakiś czas temu grywała dziecięce role, bowiem na naszych oczach wyrosła na prawdziwą seksbombę.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Wiktoria Gąsiewska przeszła operacje plastyczne?

Wiktoria Gąsiewska oskarżona na Insta o zrobienie ust. Czy uroda gwiazdy TVP2 („Rodzinka pl”, „Barwy szczęścia”, „Dance, dance, dance”) jest naturalna?
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Temu niedowierzaniu dają czasem wyraz fani, którym nie mieści się w głowach, że uroda Gąsiewskiej jest naturalna. Trudno im się dziwić, bowiem w dobie, gdy medycyna estetyczna weszła pod strzechy, naturalność jest czymś, co spotyka się coraz rzadziej. Wiktoria Gąsiewska doświadczyła tego ostatni na Insta. Pod jednym z jej portretów fani rozpętali dyskusję na temat tego, czy jej usta to efekt dobrych genów, czy też raczej terapii kwasem hialuronowym.

ZOBACZ TAKŻE: Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala. Przerażający widok

Nie jest to zresztą pierwszy raz, gdy Wiktoria Gąsiewska jest podejrzewana na Insta o manipulowanie swoim wyglądem. Temat jej ust powraca regularnie. Gwiazda show „Dance, dance, dance” kategorycznie zaprzecza, ale jak jest naprawdę – wie tylko ona. Jedno jest pewne. Niezależnie od tego, czy Gąsiewska poprawiła sobie to i owo, czy nie, większości jej fanów to nie przeszkadza. Będą ją bowiem wielbić i tak.

Wiktoria Gąsiewska, znana z Rodzinka pl, wstawiła zdjęcie na Insta, od razu została oskarżona o to, że przeszła operacje plastyczne: ma powiększone usta?
Wiktoria Gąsiewska, znana z Rodzinka pl, wstawiła zdjęcie na Insta, od razu została oskarżona o to, że przeszła operacje plastyczne: ma powiększone usta?

źródło: Instagram

Polecamy także:

Świątczak przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Bednarek ujawnił prawdę o The Voice. Tego nikt nie wiedział

Woźniak-Starak zdobyła się na koszmarne wyznanie. Okropność

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zarażonych w Polsce: najnowsze dane

Jedna z największych na świecie imprez odwołana! To koniec?

„Wzywam każdy rząd!”. Rozpaczliwy apel szefa ONZ

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →