Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ryszard Kotys (Marian Paździoch) z „Świat według Kiepskich” ujawnił gdzie mieszka, jego podeszły wiek oraz choroba z jaką się zmaga są na ustach wszystkich. Serialowy Marian Paździoch od początku nadawania sitcomu w telewizji Polsat nadaje wyjątkowego klimatu.

Czytaj też: Trump wie skąd wziął się wirus. Widział dowody: „Dowiecie się”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nikt już chyba nie wyobraża sobie serialu „Świat według kiepskich” bez marudnego, wrednego i skąpego sąsiada. W tą barwną postać wcielił się wiekowy i bardzo doświadczony aktor Ryszard Kotys.

Ryszard Kotys zniknie z serialu „Świat według Kiepskich”? Plotki o odejściu

Od jakiegoś czasu w mediach bardzo głośno jest o chorobie aktora. Spekulowano nawet czy Ryszard Kotys będzie w stanie nadal grać w serialu, dlatego że mocno podupadł na zdrowiu. Plotki nasiliły się gdy do mediów przeciekła informacja o tym, że do produkcji Polsatu „Świat według Kiepskich” chcą wprowadzić postać syna Mariana Paździocha.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Śledztwo w „Biedronce”! Będą masowe zwolnienia?

Czujni fani produkcji od razu wywęszyli spisek twierdząc, że wprowadzenie nowej postaci zwiastuje rychły koniec występów Ryszarda Kotysa w sitcomie.

Plotki urosły do takich rozmiarów, że zmuszony do wygłoszenia dementi został sam serialowy Paździoch. Potwierdził on co prawda smutne wieści o swojej chorobie, opisując wtedy to co się z nim dzieje. Grający w serialu „Świat według Kiepskich” Kotys, cierpi na demencję. Gubi się w znajomych mu miejscach, zapomina wielu rzeczy, ale… Pod koniec tego samego wywiadu stanowczo zdementował plotki o swoim odejściu z serialu. Fani odetchnęli z ulgą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zainteresowanie postacią Ryszarda Kotysa wzrosło. Teraz wiadomo już nawet gdzie mieszka. Dla wielu to ogromny szok, chociażby ze względu na stan zdrowia aktora i konieczność regularnego pojawiania się na planie „Świat według Kiepskich”.

Gdzie mieszka Ryszard Kotys?

To niewielka miejscowość koło Poznania. Lusowo – to kawałek raju na ziemi dla Ryszarda Kotysa. Twierdzi, że nie sprawia mu problemów podróżowanie, a i miejsca zamieszkania nie ma zamiaru zmieniać ze względu na to, że w Wielkopolsce mieszka przeważająca większość jego najbliższych.

Aktor z serialu „Świat według Kiepskich” Kotys z pełną stanowczością podkreśla, że nigdy nie zmieni miejsca zamieszkania i należy mu wierzyć. W Lusowie koło Poznania mieszka już blisko 20 lat.

Lusowianie, Poznaniacy? Udało wam się kiedyś spotkać serialowego Mariana Paździocha?

Ryszard Kotys (Marian Paździoch) z "Świat według Kiepskich" ujawnił gdzie mieszka, jego podeszły wiek oraz choroba z jaką się zmaga są na ustach wszystkich
Ryszard Kotys (Marian Paździoch) z „Świat według Kiepskich” ujawnił gdzie mieszka, jego podeszły wiek oraz choroba z jaką się zmaga są na ustach wszystkich

TO CIĘ MOŻE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ:

Zobacz także:

PILNE: Wyciekły karty do głosowania! Kandydat ujawnił skandal

Bunt! Wypowiedzą posłuszeństwo? Rośnie liczba zwolenników

„Królowa Elżbieta umiera”. Szokujące doniesienia tabloidu

Świat według Kiepskich Kotys. Ryszard Kotys wiek, Kotys choroba, Marian Paździoch.  Gdzie mieszka Ryszard Kotys?
Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich”, Screen/YouTube
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →