Edyta Górniak odmówiła przyjęcia nagrody. Powód jest jeden

Udostępnij:

Edyta Górniak i Donatan raczej zbytnio za sobą nie przepadają. Dawana jurorka The Voice of Poland w TVP nie może wciąż zapomnieć autorowi przeboju „My Słowianie” jego skandalicznego zachowania wobec niej. Z tego wszystkiego wokalistka odmówiła odebrania jednej z ważniejszych nagród na festiwalu w Sopocie. Dziś przypomnimy, o co gwiazdom polskiej muzyki poszło.

Górniak wraca na szczyt?

Zobacz również: Wojewódzki poniżył Edytę Herbuś publicznie

Edyta Górniak ponownie wraca na szczyty sławy. Artystka niedawno była jedną z jurorek programu The Voice of Poland w TVP. Od niedawna piosenkarka nagrywa z Andrzejem Gromalą, który szerszej jest znany pod pseudonimem Gromee. Jest utwór pod tytułem „Król” bez wątpienia jest jedynym z lepszych w ostatnim czacie i już dziś zyskuje bardzo pochlebne recenzje.

Edyta Górniak i Donatan nie mają się ku sobie. Jurorka The Voice of Poland w TVP odmówiła przyjęcia nagrody prestiżowej nagrody w Sopocie.
Edyta Górniak i Donatan nie mają się ku sobie. Jurorka The Voice of Poland w TVP odmówiła przyjęcia nagrody prestiżowej nagrody w Sopocie.

Czytaj także: Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

Edyta Górniak i Donatan na wojennej ścieżce?

Rok temu za sprawą współpracy z Donatanem, Edyta Górniak święciła triumfy za sprawą utworu pod tytułem „Andromeda”, który był jedynym z hitów poprzednich wakacji. Z tego tytułu w tym roku artystka miała otrzymać nagrodę Złotej Płyty, lecz odmówiła jej przyjęcia na scenie ze względu na obecność Donantana.

Powodem całej sytuacji jest przede wszystkim zachowanie Donatana sprzed roku. Wówczas to na jednej z konferencji prasowych producent złapał za pośladek Edytę Górniak, która w odpowiedzi uderzyła go w twarz. Po całej sytuacji według piosenkarki, Donatan miał do niej wysłać SMS-y o dwuznacznej treści. W takiej sytuacji gwiazda The Voice of Poland nie ma zamiaru w żadnych okolicznościach pokazywać się w towarzystwie Donatana.

Edyta Górniak zyskała sławę za sprawą występu na festiwalu Eurowizji w 1995 roku. Wówczas to piosenkarka zajęła 2 historyczne miejsce. Jak do tej pory nikomu innemu nie udało się powtórzyć sukcesu piosenkarki, ani go poprawić.

Polecamy:

Ewa Minge w szpitalu! Walczy z poważną chorobą
Prezenterka TVN upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Zdrójkowski zostanie ojcem? Fani serialu Rodzinka.pl wstrzymali oddech

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →