Szok! Wyciekło ile naprawdę lat ma Klaudia El Dursi. Wywołała skandal

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prowadząca program „Hotel Paradise” i uczestniczka ósmej edycji „Top Model” w TVN, która odbyła się w 2019 roku, Klaudia El Dursi, podpadła na portalu Instagram, chodzi o jej wiek. Fanki zarzuciły jej, że mija się z prawdą podając ile ma lat, czy El Dursi specjalnie ukrywa tą wiadomość?

Klaudia El Dursi od dłuższego czasu znajduje się pod ciągłym ostrzałem swoich fanów. Prowadząca program „Hotel Paradise” przebywa właśnie na Bali, gdzie kręcony jest pierwszy sezon. Internauci zarzucają jej, że pojechała na wyspę sama, bez partnera oraz dzieci, mimo, że wcześniej zarzekała się, że nie zniesie długiej rozłąki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wytknęli jej także, że za dobrze się tam bawi, na dowód podając zdjęcie, na którym tańczy w ekstazie w kusym bikini. Dodatkowo dostało się jej za zdjęcia ze słoniami, mimo że tłumaczyła później, że zwierzęta nie są z zoo, tylko z ośrodka, który je ratuje.

Ile tak naprawdę lat ma Klaudia El Dursi?

View this post on Instagram

Dziarskim krokiem w ten 31 rok ? #begoodtome @mikolaj_jot dziękuje za cudne zdjęcia ?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Teraz Klaudia El Dursi znalazła się w ogniu krytyki przez swój ostatni post, który podpisała:

„Dziarskim krokiem w ten 31 rok”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Napisała pod swoim postem na Instagramie prowadząca „Hotel Paradise”. Internautki skrzętnie wytknęły jej jednak błąd. Gdyż według wszelkich wiadomości Klaudia El Dursi skończyła właśnie 31 lat.

„Chyba dziarskim krokiem w 32 rok, 31 lat właśnie ukończone”

„Urodziny oznaczają ukończone 31 lat i wejście w 32 rok życia”

Komentowały bezlitosne fanki na jej profilu w mediach społecznościowych. Część z nich próbowała oczywiście bronić modelki.

„Może Klaudii chodziło o to, że zaczyna 31 rok życia, że wchodzi w ten 31 rok życia (…), a zresztą chyba wiadomo, o co Klaudii chodzi, zaczyna 31 lat i tyle”

Czytaj też: Kurdej-Szatan wyleciała przez Manowską? Mocne oskarżenia

Jednak one też zostały szybko zakrzyczane przez bardziej skrupulatne użytkowniczki Instagrama.

„Tak prawidłowo działają urodziny. Kończąc 31 rok życia, wchodzi się w 32 i ten się zaczyna”

Klaudia El Dursi jest znana z takich programów jak Top Model, czy teraz Hotel Paradise w TVN, jej wiek dotąd był tajemnicą, ile tak naprawdę ma lat?
Klaudia El Dursi jest znana z takich programów jak Top Model, czy teraz Hotel Paradise w TVN, jej wiek dotąd był tajemnicą, ile tak naprawdę ma lat? Screen/ YouTube

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Na co zmarł Królikowski? Przyczyna była inna niż wszyscy myśleli

Greta Thunberg zdemaskowana! Minutowy film ujawnił prawdę

Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział

Tarczyński dopadł Michnika. Naczelny GW zapamięta to długo

Aborcja na TikToku. Zadowolona pokazała zabieg, w sieci wrze

Gessler z biologiczną bzdurą roku. Radzi jak się chronić przed koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →