Ilona z Rolnik Szuka Żony pokazała siostrę. Podobna?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona Kurzeja z „Rolnik szuka żony„, której partnerem po programie został Adrian, na portalu społecznościowym Instagram pokazała siostrę.

CZYTAJ TEŻ: Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani byli pod olbrzymim wrażeniem, lecz nie wszyscy potrafili się zgodzić z tezą, iż Ilona i jej siostra są do siebie podobne. Obie Panie mają blond włosy, lecz czy na tym ich wspólne cechy się kończą? My w to szczerze wątpimy.

Aktualnie Ilona i jej siostra mają ze sobą bardzo ograniczony kontakt i nie jest to spowodowane koronawirusem. Na tę sytuację wpływ ma zupełnie inny czynnik.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ilona i Adrian to najbardziej niespodziewani faworyci poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mało kto się na początku spodziewał, że to właśnie u Adriana powstanie jedyny stały związek po zakończeniu reality show. Bez wątpienia teraz oczy wszystkich widzów szóstej edycji programu zmierzają w kierunku Ilony i Adka, u których związek rozwija się w bardzo dobrym kierunku.

Ilona Kurzeja z „Rolnik szuka żony” pokazała siostrę na portalu Instagram

Ich sytuacja sprawiła również, że nie mogą narzekać na brak popularności w mediach społecznościowych. Ilonę i Adriana na samym Instagramie obserwuje ponad 70 tysięcy internautów. Ich posty są śledzone z olbrzymią uwagą przez fanów, a przed kilkoma dniami największe zamieszanie spowodowała publikacja przez Ilonę zdjęcia sprzed dobrych kilku lat z siostrą.

https://www.instagram.com/p/B-PdyK3hlkC/?igshid=15bx4d5tnjetq

A dzisiaj również rodzinnie ?? Stare foto z siostrą ? Chętnie dodałabym nowsze, ale ona mieszka za granicą i niestety nie widujemy się zbyt często. Jak myślicie, czy jesteśmy podobne? Do tej pory słyszałyśmy różne opinie ?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała Ilona na Instagramie.

Zobacz również: Ludzie wpadli w panikę! Lekarka z Hiszpanii ujawniła prawdę

Obie siostry niestety na co dzień nie mają ze sobą kontaktu. Powodem nie jest koronawirus, a po prostu fakt, iż siostra uczestniczki „Rolnik szuka żony” mieszka na stałe zagranicą.

A wy jak sądzicie, czy Ilona i jej siostra są jak dwie krople wody?

Ilona Kurzeja z "Rolnik szuka żony", której partnerem po programie został Adrian,  na portalu społecznościowym Instagram pokazała siostrę.
Ilona Kurzeja z „Rolnik szuka żony”, której partnerem po programie został Adrian, na portalu społecznościowym Instagram pokazała siostrę./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

Nowe obostrzenia w Polsce! Ujawniamy szczegóły

To może Cię również zainteresować:

Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, miał koronawirusa

Nagranie z Dudą na Tik Toku hitem w sieci! Film bije rekordy

Wiśniewski odpowiada Buczkowskiej. Konflikt się zaostrza

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →