Bieniuk był oskarżony o gwałt, ale sąd zapytał o coś jeszcze

Sąd w Sopocie odwiedził Jarosław Bieniuk, który najpierw został oskarżony o gwałt, który zgłosiła modelka Sylwia Sz, lecz mimo wszystko piłkarz tłumaczy się dziś z czegoś innego, jego nowym problemem są narkotyki. Nie ulega wątpliwości, że sprawa byłego piłkarza Lechii Gdańsk była bardzo głośna w ubiegłym roku. Z relacji poszkodowanej wynika, że Bieniuk oraz Sylwia Sz. mieli się razem udać po imprezie do jednego z pokoi hotelowych. Tam mężczyzna miał zakleić usta modelce, a następnie w brutalny sposób doprowadzić do gwałtu. Mimo wszystko dziś akt oskarżenia wobec Bieniuka wygląda zupełnie inaczej.

Afera w Sopocie

Sąd w Sopocie przyjął na wokandę sprawę, która dotyczy byłego piłkarza, którym był Jarosław Bieniuk. Najpierw chodziło o gwałt, lecz dziś okazuje się, że Jarosław Bieniuk ma nowy problem, którym są narkotyki. Akt oskarżenia wobec piłkarza nie mówi nic na temat gwałtu. Aktualnie śledczy przekazali sądowi wyniki dochodzenia, z którego wynika, że były partner Anny Przybylskiej miał podać narkotyki Sylwii Sz. Piłkarz do stawianych mu zarzutów się nie przyznaje. Na rozprawę pojawił się wraz ze swoimi prawnikami. W Sopocie zabrakło pokrzywdzonej Sylwi Sz. Kobieta była reprezentowana przez swojego pełnomocnika.

Czytaj też: PiS wprowadza nowy podatek? Minister finansów komentuje

Jarosław Bieniuk nie jest oskarżony o gwałt na modelce, którą była Sylwia Sz.

Do całej sytuacji miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia ubiegłego roku. Sylwia Sz. oraz Jarosław Bieniuk, a także ich przyjaciele spotkali się wspólnie w jednym z sopockich hoteli na imprezie. Po zabawie modelka i były piłkarz mieli się udać do jednego z pokoi hotelowych, gdzie według Sz. miało dojść do gwałtu. Śledczy wiele tygodni badali sprawę, lecz ostatecznie ich akt oskarżenia nie objął wątku dotyczącego gwałtu. Bieniukowi zostały przedstawione zarzuty z tytułu podania narkotyków drugiej osobie. Za ten czyn ma mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności.

„Górna granica kary to trzy lata więzienia”

– mówiła prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Do sądu w Sopocie sportowiec przybył bardzo pewny siebie. Na pierwszy rzut oka sprawiał wrażenie, że niczego się nie obawia. Mimo wszystko nie zamierzał wchodzić w dyskusję z dziennikarzami.

„Mój klient jest niewinny, nie będziemy udzielać innych komentarzy”

– powiedział Faktowi mec. Dariusz Makowski, pełnomocnik byłego piłkarza.

Sąd w Sopocie: Jarosław Bieniuk najpierw oskarżony o gwałt, który zgłosiła modelka Sylwia Sz tłumaczy się z czegoś innego- jego nowym problemem są narkotyki
Jarosław Bieniuk/ screen YouTube

Źródło: Fakt

POLECAMY:

Szyc ostro o TVP. Wystosował apel do pracowników stacji

Kinga Duda wyjeżdża z Polski! Wszystko z jednego powodu

Sekielski ostro o materiale „Wiadomości”. Puściły mu hamulce

Inflacja zżera 500+! Minister wprost na temat podwyżki

Nowy romans w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

Doda szczerze na temat Woźniak-Starak – konflikt się zaostrza

/Jarosław Bieniuk modelka

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →