Jessica z Rolnik Szuka Żony weźmie ślub? Jej decyzja zaskoczyła fanów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jessica Mamiec z programu „Rolnik szuka żony” w TVP odrzuciła zaręczyny? Tak wynika z niedawnego wywiadu,  który była uczestniczka programu Marty Manowskiej udzieliła dla mediów.

Czytaj też: Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jessica była bez dwóch zdań jedną z najbardziej barwnych postaci piątej edycji popularnego reality show. W pamięci widzów z pewnością na długo pozostanie jej oryginalny styl, który w szczególny sposób potrafił przykuć uwagę. Dziś się jednak okazuje się,  że była kandydatka Krzysztofa miała okazję na to, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Czemu ostatecznie tak się nie stało?

Jessica była jedną z trzech kandydatek wybranych przez Krzysztofa w piątej edycji programu Marty Manowskiej. Trzeba jednak przyznać,  że zaproszenie Jessici przez Krzysztofa było wielkim zaskoczeniem dla widzów. 24-latka wyróżniała się przede wszystkim swoim bardzo oryginalnym,  lecz z drugiej strony kontrowersyjnym stylem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jessica z „Rolnik szuka żony” odrzuciła zaręczyny

W gospodarstwie rolnika przetrwała kilka odcinków. Ostatecznie na wsi miłości życia nie odnalazła, lecz po programie na brak adoratorów nie mogła narzekać. Jeden z nich postanowił się Jessice oświadczyć. Z kolei drugi chciał ją na każdym kroku pilnować.

Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość 

– wyznała Jessica.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Świat patrzy z przerażeniem. Rekordowa liczba zgonów

Dziś mimo wszystko niedawna uczestniczka „Rolnik szuka żony” nie poddaję się. 24-latka wciąż liczy również na to, że być może wkrótce znajdzie swoją miłość na wsi.

Choć pochodzę z Leszna, spodobało mi się na wsi. Myślę, że tam też miałabym klientki na zabiegi kosmetyczne 

– stwierdziła uczestniczka „Rolnik szuka żony”.

Jessica Mamiec z programu "Rolnik szuka żony" w TVP odrzuciła zaręczyny? Tak wynika z niedawnego wywiadu,  który 24-latka udzieliła dla mediów.
Jessica Mamiec z programu „Rolnik szuka żony” w TVP odrzuciła zaręczyny? Tak wynika z niedawnego wywiadu, który 24-latka udzieliła dla mediów./ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Oto jak Polacy ocenili działania rządu ws koronawirusa

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Najpierw śmierć męża, a teraz to! Królikowska przeżywa koszmar

El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →