Wpadka Julii Wieniawy na TikToku. Pokazała o wiele za dużo!

Julia Wieniawa i jej wpadka na portalu „TikTok” wywołała niemałe poruszenie, bowiem gwiazda pokazała pierś.

Zobacz również: Uwaga! Zmiany w służbie zdrowia z powodu koronawirusa

Bez wątpienia gwiazdy show biznesu nie mają teraz za bardzo łatwego życia. Aktorzy stracili na czas epidemii źródło swojego utrzymania. Teatry nie działają, filmy nie są kręcone. Można powiedzieć, że pewne rzeczy po prostu stanęły w miejscu z powodu panującej epidemii. W takiej sytuacji Julia Wieniawa postanowiła działać i wystawiła nowy film na portalu TikTok. Nagranie w bardzo krótkim czasie stało się popularne w sieci przede wszystkim z jednego powodu.

Julia Wieniawa pokazała pierś na „TikTok”

Julia Wieniawa niedawno przeżyła niemałe rozczarowanie. Młoda aktorka była jedną z faworytek show „Taniec z Gwiazdami”. Niestety w tym roku najprawdopodobniej Julki na tanecznym parkiecie nie zobaczymy.

Powodem jest odwołanie programu z powodu epidemii koronawirusa w Polsce. Aktorka wiadomość o decyzji władz telewizji Polsat przyjęła ze łzami w oczach. Mimo wszystko zapowiedziała, że w następnej edycji zgłosi swoją gotowość do wystąpienia na parkiecie.

Teraz w takiej sytuacji Julia ma bardzo dużo wolnego czasu. Z tego powodu częściej możemy obejrzeć jej nowe publikacje w mediach społecznościowych. Jedno z najnowszych z nich mogło przykuć uwagę fanów w szczególny sposób.

Mowa tu o nagraniu Julki na portalu „TikTok”. Aktorka na filmie pojawiła się w skórzanej sukience z bardzo głębokim dekoltem, który odsłonił jej pierś. Nagranie głównie z tego powodu zyskało olbrzymią popularność w sieci. Myślicie, że było to zamierzone? Pewne jest to, że nagranie spowoduje spore zainteresowanie Julią przez najbliższe dni.

Andrzej Duda na TikToku

Chiński portal TikTok w ostatnich tygodniach zyskuje na popularność w Polsce. Coraz więcej celebrytów zakłada na nim swoje konta, aby móc nagrywać i publikować przeróżnego typu filmiki. Niedawno konto na portalu założył również prezydent RP – Andrzej Duda, który zaprosił na nim polską młodzież do udziału w turnieju organizowanym przez Mistrzostwo Cyfryzacji.

Julia Wieniawa i jej wpadka na portalu "TikTok" wywołała niemałe poruszenie, gwiazda pokazała pierś. Czy aktorka tym razem przesadziła?
Julia Wieniawa i jej wpadka na portalu „TikTok” wywołała niemałe poruszenie, gwiazda pokazała pierś. Czy aktorka tym razem przesadziła?/ screen YouTube

Źródło: Pudelek

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →