Kim jest mąż Kurdej Szatan? Będziecie zaskoczeni

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż to nowe gwiazdy show telewizji Polsat – „Taniec z gwiazdami”. Para wystąpi w programie razem, lecz już osobno będą walczyć o zwycięstwo. Z pewnością wielu fanów zastanawia się, jak rywalizacja wpłynie na ich relację oraz przede wszystkim związek. Trzeba bowiem pamiętać, iż Basia jest bardzo ambitna, co już pokazała producentom tanecznego show. Dziś jednak skupimy się na mężu byłej gwiazdy TVP. Kim jest Rafał Szatan?

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!

Mąż Barbary Kurdej Szatan to bez wątpienia żadna anonimowa persona. Mimo że największy rozgłos zyskał na małżeństwie z Basią, to już wcześniej mogliśmy o nim usłyszeć. Rafał Szatan to przede wszystkim wokalista oraz aktor grający w musicalach teatralnych. Rafał ukończył akademię muzyczną w Katowicach. Na co dzień możemy go spotkać w teatrze w Gliwicach, gdzie bierze udział w musicalach. Niedawno wypuścił również swój własny teledysk do utworu „hit”.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż (Rafał Szatan) są związani z aktorstwem. Niedługo wystąpią w show tv Polsat  - Taniec z gwiazdami.
Barbara Kurdej Szatan i jej mąż (Rafał Szatan) są związani z aktorstwem. Niedługo wystąpią w show tv Polsat – Taniec z gwiazdami.

Co połączyło Basię i Rafała?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski już planuję ślub. Kim jest jego nowa wybranka?

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan to bez wątpienia osoby, które po prostu kochają aktorstwo. W ich kręgach nie ma nikt co do tego wątpliwości, że to właśnie ten aspekt połączył ich oboje ze sobą. Niedawno para razem śpiewała na sylwestrze z Polsatem. Wcześniej mogliśmy ich podziwiać w takich programach rozrywkowych jak „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „X-Factor”. Aktualnie od września będziemy mogli ich podziwiać w tanecznym show telewizji Polsat — Taniec z gwiazdami”.

Rodzina Szatanów

Nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej Szatan jest bardzo szczęśliwa w swoim związku. Rafał Szatan ma dostarczać aktorce, to co najlepsze, co sprawie, że Basia czuję się po prostu „bosko”. Oboje mają 7-letnią córkę Hanie, która w tym roku rozpoczyna edukację szkolną. Z innych ciekawostek warto wspomnieć, iż Basia jest starsza od swojego męża o 3 lata.

POLECAMY:

Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
Dramat gwiazdy! Anna Mucha na długo zapamięta te wakacje
Niesamowita przemiana! Musiał już tak nie wygląda
Z tego powodu Kaczyński nie zostanie nigdy już premierem. Złożył przysięgę
Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

, , ,