Magdy Gessler wywołała skandal: syn musiał jej bronić

Udostępnij:

Koronawirus w Polsce: Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje TVN) i jej syn Tadeusz Muller wypowiedzieli się na temat domowych metod walki z wszelkimi infekcjami.

Czytaj też: Rekordowa liczba zgonów w Polsce. Koronawirus – nowe dane

Pierwsza na ten temat wypowiedziała się Magda Gessler, która na portalu społecznościowym Instagram namawiała fanów do korzystania z leczniczych walorów popularnej cebuli. Niestety jej twierdzenia prędko zostały zweryfikowane przez specjalistów i internautów, którzy niestety nie mogli się zgodzić z opinią znanej gwiazdy telewizyjnej. W tej sytuacji dodatkowo głos postanowił zabrać Tadeusz Muller.

Koronawirus: Magda Gessler nagle stała się ekspertem od chorób?

Magda Gessler to osoba, która na temat kuchni wiele naprawdę sporo. W jej ślady poszedł jej syn – Tadeusz. 37-letni mężczyzna na co dzień prowadzi tak jak jego mama kilka restauracji i jest prowadzącym programu „Z gruntu zdrowo”.

Zobacz również: Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Niedawno postanowił się również wypowiedzieć na temat małego skandalu, który wywołała w mediach społecznościowych jego mama. Chodziło o lecznicze walory cebuli, które gwiazda TVN usilnie proponowała swoim fanom na portalu Instagram.

Okazało się, że Pani Magda czerpie wiedzę z rodzinnych przekazów. Już jej babcia miała być wielką zwolenniczką cebuli, której przypisywała bardzo szerokie możliwości lecznicze.

Czytaj także: Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

– Mama zawsze służy poradami zdrowotnymi i rozwiązuje wszystkie problemy. Kiedyś to babcia doradzała nam, co zrobić, gdy boli ząb albo ma się wrzody. Teraz mama przejęła tę funkcję. Zawsze wszystko wie, jest w stanie doradzić i człowiek natychmiast zdrowieje.  Mama zna różne domowe sposoby na przezwyciężenie chorób. Ma także wiedzę na temat lekarstw. Zna zastosowanie różnych ziół i naparów. Wykorzystuje receptury babci. Robi na przykład syrop z cebuli. To wszystko jest w jej głowie 

powiedział restaurator w rozmowie z agencją Newseria. 

Koronawirus w Polsce: Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje TVN) i jej syn Tadeusz Muller wypowiedzieli się na temat domowych metod walki  z chorobą.
Koronawirus w Polsce: Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje TVN) i jej syn Tadeusz Muller wypowiedzieli się na temat domowych metod walki z chorobą./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

To może Cię również zainteresować:

Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Viki Gabor podjęła szokującą decyzję! Mało kto by się odważył

Gwiazdy TVN wyrzucone na bruk! Mamy komentarz

loading...

, ,