Gessler porównała Polaków z Hiszpanami. Musisz to zobaczyć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia koronawirusa w Polsce: Magda Gessler – prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN wypowiedziała się na temat COVID-19 (koronawirus) i o Polakach w tych trudnych momentach.

Czytaj też: Koronawirus jest już w całej Polsce. Nowe informacje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znana restauratorka była gościem TVN24. Głównym tematem rozmowy była przede wszystkim sytuacja dotycząca pandemii koronawirusa. Gwiazda TVN wypowiedziała się na temat podejścia Polaków oraz Hiszpanów. Jej zdaniem te dwie narodowości charakteryzują się zupełnie inną odpowiedzialnością.

Magda Gessler to persona znana przede wszystkim ze świata błysku fleszy. Co pewien czas restauratorka lubi wypowiedzieć się na tematy społeczne i polityczne w naszym kraju. Tak było i w dzisiejszej sytuacji. Magda Gessler została zaproszona do TVN24, gdzie wypowiedziała się na temat pandemii koronawirusa w Polsce. W swojej wypowiedzi celebrytka wypowiedziała się na temat podejścia do koronawirusa Polaków oraz mieszkańców Hiszpanii.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler – prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN wypowiedziała się o Polakach i Hiszpanach

Magda Gessler pochwaliła przede wszystkim odpowiedzialną postawę rodaków w tym trudnym czasie w w przeciwieństwie do Hiszpanów.

Polacy są bardzo odpowiedzialni, wszyscy są w domu, w przeciwieństwie do Hiszpanów. Ja jestem Hiszpanką i widzę, co wyprawiają ci, których tak bardzo kocham. Robią podstawowe błędy, nie potrafią żyć osobno. Są to duże grupy przyjaciół, zawsze byli w barze, widać, że nie potrafią bez tego żyć, a konsekwencje są straszne. To jest cena za najlepsze życie w Europie

– stwierdziła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Nowe fakty ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokuratura komentuje

Magda Gessler radzi również Polakom, aby w tych napiętych chwilach zadbali również o siebie.

Radzę wszystkim Państwu, żeby rano wstawać i o siebie zadbać. Trochę ruchu, żeby nie popaść w depresję, zadbać o swoje hobby, myśleć pozytywnie i wesoło. Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami – jak nie od wirusa, to od depresji. To jest bardzo ważne, żeby zadbać o siebie i wzajemnie się wspierać i być w kontakcie z najbliższymi, ale niekoniecznie w jednym pomieszczeniu. Ja jestem w domu prawie sama i powiem szczerze, ze gdyby nie pies, byłoby cienko

– wyznaje celebrytka.

Epidemia koronawirusa w Polsce: Magda Gessler - prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN wypowiedziała się na temat COVID-19 (koronawirus) i o Polakach.
Epidemia koronawirusa w Polsce: Magda Gessler – prowadząca show Kuchenne Rewolucje w TVN wypowiedziała się na temat COVID-19 (koronawirus) i o Polakach./ screen YouTube

Źródło: TVN

Polecamy także:

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →