Gessler się wygadała! Piła w WC z gwiazdą Hollywood

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i restauracja „U Fukiera”: Magda Gessler to gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” oraz programu „MasterChef” w TVN. Nie ulega wątpliwości, że praca w telewizji dała królowej TVN olbrzymią popularność. Spora w tym zasługa przede wszystkim w sposobie jej prowadzenia show „Kuchenne Rewolucje”. Dziś już raczej nikt nie potrafi sobie wyobrazić TVN bez Pani Magdy, która wciąż nie ma zamiaru zwalniać tempa. Dziś powszechnie wiadomo, że jej prywatną chlubą biznesową jest restytucja „U Fukiera”, z którą Magda Gessler wiąże wiele bardzo interesujących anegdot.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  2. Anna Mucha znowu to zrobiła – odsłoniła piersi. Jest na co patrzeć
  3. Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” oraz programu „MasterChef” w TVN. Nie ulega wątpliwości, że przez 10 kat obecności w mediach Magda Gessler zyskała olbrzymią popularność wśród Polaków i przede wszystkim wśród widzów komercyjnej stacji TVN. Wielkim sukcesem prywatnym Magdy Gessler jest także jej sławna restauracja „U Fukiera”, która znajduje się w Warszawie. Niedawno gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć kilka ciekawych anegdot związanych z tym miejscem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i restauracja „U Fukiera”

„Wszyscy myślą, że to restauracja turystyczna. Mylą się, to jest restauracja dla koneserów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata – z Nowego Jorku, Los Angeles , Paryża, Rzymu, Sztokholmu czy Danii”

– mówi w rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Magda Gessler.

Czytaj również: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Następnie królowa TVN dodała, że:

„Przyjeżdżają tu również królowie, królowe, książęta i artyści. Halle Berry pocałowała mnie w rękę za moją kaczkę, a Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu. Tu zdarzają się cuda. Po znakomitej kolacji razem z Sharon Stone wypiłyśmy butelkę szampana w toalecie. Z kolei Naomi Campbell zabrała duży kosz pyszności i nigdy nie wróciła, by za niego zapłacić”

– zdradza restauratorka.

Warto również przypomnieć, że tym roku restauracja „U Fukiera” będzie obchodzić swoje 30-ste urodziny.

„Jesteśmy otwarci na różnych gości. Zawsze jest wesoło i gwarnie. Zaraz po otwarciu zaczyna brakować miejsc i tak jest ciągle już od 30 lat. Przeszkodą dla przyjezdnych nie jest nawet polska pogoda , która jak wiadomo, bywa różna. Zawsze jest pełno gości dobijających się do tego miejsca. To jest punkt docelowy w Warszawie”

– tłumaczy Magda Gessler.

Magda Gessler i restauracja "U Fukiera": Magda Gessler to gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz programu Masterchef w TVN.
Magda Gessler/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →