Magda Gessler wskazała na kogo zagłosuje! Odgadniesz kogo ma na myśli?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie 2020: Magda Gessler, gwiazda TVN i programu Kuchenne Rewolucje wskazała swojego kandydata na prezydenta, czy będzie to Szymon Hołownia, a może Robert Biedroń? Z pewnością chodzi tu o jednego z nich.

Czytaj też: Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler niedawno sama mówiła, że jest namawiana do tego, aby wystartować w wyborach prezydenckich. Czy restauratorka mogłaby namieszać?

Ciężko powiedzieć, lecz trzeba mieć na uwadze, że z pewnością w takiej sytuacji ucierpiało by poparcie jej byłego kolegi z pracy – Szymona Hołowni. Czy teraz gwiazda postanowiła go poprzeć? Ciężko jednoznacznie powiedzieć, lecz jej słowa mogą na to wskazywać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie 2020: Magda Gessler wskazała swojego kandydata na prezydenta

Magda Gessler to wielka gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. W komercyjnej stacji restauratorka występuje od 2010 roku. W tym czasie zdążyła sobie zgromadzić olbrzymie grono fanów. Bez wątpienia w tej sytuacji nieraz była kuszona tym, aby spróbować swojego szczęścia w polityce.

Być może radę w tym aspekcie mógłby jej udzielić brat – Piotr Ikonowicz, który przed laty był posłem z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Mimo wszystko na ten czas Pani Magda woli zająć się pracą w telewizji i rozwojem sowich prywatnych biznesów.

To jednak nie przeszkadza jej w delikatnym zaangażowaniu w kampanię wyborczą. Ostatnio restauratorka zamieściła bardzo tajemniczy wpis na temat swojego kandydata.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kandydat Magdy Gessler

Ostatnio dużo słucham, czytam, rozglądam się dookoła. Bardzo uważnie, cierpliwie.. Widzę więcej, czuję mocniej… W tym całym zgiełku i politycznym amoku… zobaczyłam światełko… może jeszcze niewielkie, ale pali się mocno i coraz silniej… Może z czasem zamieni się w płomień, ogień który spali fałsz, zakłamanie, pazerność i średniowieczna ciemnotę! !!

– napisała Magda Gessler.

Zobacz również: Wypłacajcie gotówkę: będą problemy z dostępem do kont

Magda Gessler zwraca uwagę, że jej kandydat ma zamiar traktować wszystkich Polaków na równi.

Jest ktoś kto widzi koncepcję państwa w której mieszczą się wszyscy obywatele na równi … Zapalony do działania i oddany. Ma szacunek do siebie, do nas.. Daje obietnicę o której wszyscy marzą….Cóż… trudno dziś o jasność w tym piekle…..Zaczynam marzyć… a może śnić ?…. Jak myślicie o kim pisze? Kto to może być?…Magda

– pisała gwiazda TVN.

Fani w większości zasugerowali, że chodzi tu o Szymona Hołownie. Zdecydowanie mniej instytutów typowało kandydata lewicy – Roberta Biedronia.

Wybory prezydenckie 2020: Magda Gessler, gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje wskazała kandydata, czy będzie to Szymon Hołownia , a może Robert Biedroń?
Wybory prezydenckie 2020: Magda Gessler, gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje wskazała kandydata, czy będzie to Szymon Hołownia , a może Robert Biedroń?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Jest przełom! Czy jest już lek na koronawirusa?

W Polsce nie wystarczy karetek i ratowników. Wstrząsające dane

Epidemiolog o koronawirusie: potwierdził przerażające dane

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →