Godlewska uczciła Powstańców! Nie uwierzysz

Siostry Godlewskie to już wręcz zjawisko w polskim internecie. Siostry niedawno rozstały się i każda idzie swoją drogą. Esmeralda Godlewska próbuje swoich sił w Fame MMA, a Małgorzata dalej śpiewa na YouTube. Od kilku dni na portalu Instagram zapowiadała, że pokaże wykonanie pieśni powstańców „Warszawskie dzieci” z powodu, że 75 latem wybuchło Powstanie Warszawskie, Godlewska właśnie zaprezentowała nagranie.

Jedna z sióstr Godlewskich, Małgorzata od kilku dni reklamowała na portalu Instagram swoje nowe przedsięwzięcie, mianowicie Godlewska chciał zaprezentować w dzień kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie pieśń powstańczą Warszawskie dzieci”, aby uczcić jego 75 rocznicę.

Małgorzata Godlewska postanowiła iść zupełnie inną drogą niż jej siostra Esmeralda, która walczyła na gali Fame MMA i dalej raczy na w internecie swoim „talentem” wokalnym.

CZYTAJ TEŻ: Gazeta Polska upokorzyła protestującą lewicę. To trzeba zobaczyć! (wideo)

Ludzie obserwujący ją w mediach społecznościowych błagali ją żeby nie śpiewała i bezcześciła pamięć bohaterów, którzy oddali życie w obronie naszej wolności. Na nic jednak się to zdało i dzisiaj w godzinę wybuchu Powstania Warszawskiego na YouTube zostało zaprezentowane nagranie Godlewskiej.

Powstanie Warszawskie: Małgorzata Godlewska zaprezentowała pieśń powstańczą

Siostry Godlewskie: Małgorzata Godlewska zaprezentowała pieśń na YouTube i Instagram to 75 lat kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie Esmeralda też by chciała
Fot.: Małgorzata Godlewska, screen/ Instagram

Ku zaskoczeniu fanów „piosenkarka” nie zdecydowała się na osobiste wykonanie utworu, a zaprezentowała oryginalne historyczne wydanie. Na filmie w tle słyszymy pieśń, ukazują się nam historyczne obrazy z powstania. A także wypisane są kluczowe informacje dotyczące tego zrywu wolnościowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Figurski zaatakował Minge! Prawda wyszła na jaw

Wielu fanów dziękowało Godlewskiej, że nie zdecydowała się na osobiste wykonanie tej pieśni. Z pewnością w ich pamięci nadal dźwięczy okropne wykonanie naszego hymnu narodowego przez siostry Godlewskie.

„Dziękujemy, że nie śpiewałaś!”

„Tym filmem pokazałaś, że nie należy oceniać z góry nikogo. Pozdrawiam i liczę na wakacyjny numer”

„Tym filmem podbudowałaś mój szacunek do ciebie, każdy kto pamięta o historii i przypomniana o niej innym zasługuje na szacunek niemal taki jak wspomniani powstańcy”

„Dobra zwracam honor bo nie śpiewałaś”

Poniżej prezentujemy link do nagrania na YouTube:

Małgorzata Godlewska - Warszawskie dzieci

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wypłynęły zeznania Kamila Durczoka! Totalna kompromitacja
Amerykanie w genialny sposób oddali hołd Powstańcom! Ten film wyciska łzy (wideo)
Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie
To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje
Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
, , , ,
Avatar

Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>