Małgosia z „Rolnik szuka żony” pozuje w kusej mini. Fani pełni zachwytu

Małgosia Borysewicz zdobyła popularność dzięki programowi TVP „Rolnik szuka żony”. To właśnie tam poznała swojego męża Pawła, z którym wzięła ślub i założyła rodzinę. Rok temu para powitała na świecie synka Rysia. Obecnie Małgosia Borysewicz umieściła na swoim profilu Instagram zdjęcie w kusej mini. Rolniczka pochwaliła się nowym zdjęciem i zachwyciła fanów. Przy okazji zdradziła sekret swojej figury.

Małgosia Borysewicz z programu TVP „Rolnik szuka żony” zachwyciła fanów na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na swoim koncie Instagram.

Chwila dla siebie! Każdego dnia zróbmy coś po prostu dla siebie. Takim kobiecym spojrzeniem patrzę się tylko w jednym kierunku” – napisała

Małgosia z „Rolnik szuka żony” w mini

Małgosia Borysewicz z programu TVP "Rolnik szuka żony" umieściła na swoim koncie Instagram zdjęcie w spódniczce mini i zachwycła fanów
Gosia Borysewicz-Instagram

Rolniczka oczywiście miała na myśli swojego męża, Pawła Borysewicza. Pod postem Małgosi niemal od razu pojawiły się komentarze pełne zachwytu:

Ale nogi! 🔥
– Będzie branie sztos dziewczyna 👍
– Cuuudowna i te nogi 🤤❤️❤️❤️
– Zjawiskowa!
🔥😍

Czytaj też: Tego się nikt nie spodziewał! Niezwykły gest prezydenta Ukrainy w Jerozolimie

Wszyscy fani natychmiast zwrócili uwagę na figurę Małgosi. Ponieważ ciężko było im uwierzyć, że rolniczka je ciasta, które niemal codziennie piecze i czym chwali się regularnie na Instagramie, a posiada taką figurę.

Choć od emisji programu Rolnik szuka żony minęło trochę czasu, zdjęcia Małgosi nadal budzą zainteresowanie wielbicieli programu. Szczególnie, że na instagramowym profilu nie brakuje jej zmysłowych zdjęć.

Czytaj też: Katarzyna Figura w magazynie „Playboy”. Na widok zdjęć miękną kolana

Niektórzy fani zastanawiali się jak to jest możliwe, że Małgosia ma tak piękną i szczupłą figurę codziennie piekąc i jedząc ciasta „Jak ty to robisz, że tak wyglądasz, robiąc te wszystkie pyszności. Ja też tak chcę„.

Źródło : plotek.pl

POLECAMY TAKŻE:

Znana uczestniczka „Top Model” urodziła dziecko! Zdjęcie chwyta za serce.
Siostra Szpaka pokazała intymne zdjęcie z chłopakiem. Michał nie będzie zachwycony
Gwiazda „Big Brother” zmienia się nie do poznania-to metamorfoza roku
Bunt sędziów? Gersdorf dostała list – znamy jego treść
Tak dziś wygląda grób Kory. Aż trudno w to uwierzyć

, , , ,