Gosia z „Rolnika” walczy z koronawirusem. Oto jej sposób

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgosia Borysewicz to dawna uczestniczka programu Rolnik szuka żony w TVP, która na portalu Instagram zdradziła jak walczy z COVID-19 (koronawirus). Czy grozi nam epidemia koronawirusa w Polsce? Jak na razie w naszym kraju odnotowano 27 przypadków zarażeń. Wirus zakaża kolejne osoby, lecz nie w tak szybkim tempie jak ma to miejsce na zachodzie i północy Starego Kontynentu. Była uczestniczka programu Marty Manowskiej zdradziła w jaki sposób, wraz z mężem, a także synkiem, walczą z „koroną”. Myślicie, że ich metody są skuteczne?

Małgosia to dawna uczestniczka programu Marty Manowskiej, która niedawno na portalu Instagram zdradziła jak walczy, wraz z rodziną, z COVID-19 (koronawirus). Nie ulega wątpliwości, że dziś efektów zarażenia wirusem obawia się niemal każdy. Na ten moment największe zagrożenie wynikające z jego występowania jest na zachodzie i północy Europy. Epicentrum COVID-19 to chińskie miasto Wuhan. To najprawdopodobniej tam na miejscowym targu zwierząt miało dojść do przejścia patogenu na człowieka. Mimo wszystko nie jest pewne, czy tak zwany „pacjent zero” musiał akurat tam przebywać. Zdaniem wirusologów do zarażenia mogło dojść dużo wcześniej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony w TVP

Z kolei Gosia wraz z mężem stara się raczej nie popadać w panikę. Rolniczka skupia się przede wszystkim na gospodarstwie i jej olbrzymiej hodowli krów. W jednym z najnowszych wpisów na Instagramie odniosła się między innymi do cen wołowiny oraz jej domowej walki z Koronawirusem.

Metody Gosi na koronawirusa

Poranny Big brother z obory ??w czasie pierwszej kawki zazwyczaj obmyślany plan dnia. Mamo, ile my mamy planów ?a co do realizacji ?przywozimy cieliczki niedaleko stąd, orka, wyjazd po farby i takie tam, wieczorem próba z oceny, czyli wizyta zootechnika. Odnośnie zachwiania cen na rynku- cena bydła rzeźnego leci w dół. Mam nadzieję że korona na nasz koniec świata ❤️?nie dotrze, bronimy się domowymi sposobami ?No to sobie zaplanowaliśmy, mieliśmy też wstać chwilę wcześniej, Rysio wylądował u nas po 4, słodko i błogo zaczęliśmy pracę tak jak zawsze❤️

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała uczestniczka 4 edycji programu Rolnik szuka żony.

Czy wy też macie własne sposoby na walkę z wirusem prócz zdrowego rozsądku?

Małgosia Borysewicz to dawna uczestniczka programu Rolnik szuka żony w TVP, która na portalu Instagram zdradziła jak walczy z COVID-19 (koronawirus).
Gosia z Rolnik Szuka Żony/ screen YouTube

Źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Świat był w błędzie! Szokujące odkrycie dot. koronawirusa

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

To może Cię również zainteresować:

Lemieszewski z Big Brother nabija się z Polaków- nie do wiary co powiedział o koronawirusie

Wiceminister zdrowia zarażona koronawirusem

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →