Manowska zrobiła to w Dzień Matki. To okropne…

Marta Manowska, prowadząca programy „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium Miłości” w Dzień Matki wzruszyła do łez zdjęciem na portalu Instagram.

Czytaj też: Górniak wywołała burzę! Będzie miała poważne problemy

Znana z takich programów jak „Rolnik szuka żony, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” Marta Manowska jest z pewnością ulubienicą wielu widzów telewizji publicznej. Coraz więcej fanów przysparza jej głównie bardzo ciepłe usposobienie i wrażliwa natura.

Ostatnio gwiazda TVP zaczęła prowadzić także kolejny z programów szykowanych do ramówki telewizji państwowej. Chodzi oczywiście o „Ośmiu wspaniałych”. Jednak te wszystkie przedsięwzięcia musiały zostać zawieszone z powodu wybuchu pandemii koronawirusa.

Marta Manowska postanowiła jednak pozostać w stałym kontakcie ze swoimi wiernymi fanami. Jak większość celebrytów postanowiła zwiększyć swoją aktywność w mediach społecznościowych i publikuje coraz więcej materiałów na swoim profilu w serwisie Instagram.

Marta Manowska zrobiła to w Dzień Matki

Teraz z okazji Dnia Matki dziennikarka opublikowała na Instagramie wyciskające łzy życzenia. Gwiazda opublikowała czarno-białą fotografię przedstawiającą narysowaną na bruku postać matki, w której środku leży mały skulony chłopiec. Zdjęcie jest istnym wyciskaczem łez.

„Doceniajmy to, co Mamy”

– podpisała się pod postem Marta Manowska.

View this post on Instagram

Doceniajmy to, co Mamy 🖤

A post shared by MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska) on

Fani Manowskiej docenili jej kreatywność i wzruszyli się tą publikacją. Nie szczędzili pochwał, które płynęły w stronę dziennikarki szerokim strumieniem. Postanowili także podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z mamami.

Zobacz również: Uwaga: Nowe mandaty w związku z koronawirusem

„Jeju wzruszajace bardzo”

 „Straszne, ja tez dzisiaj mam łzy w oczach, odeszła pół roku temu…”

„Doceniajmy, w każdym wieku widzę siebie ja zawijam się w kocyk, który moja Mamcia miała przy sobie do końca”

Marta Manowska, prowadząca programy "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium Miłości" w Dzień Matki wzruszyła do łez zdjęciem na Instagram
Marta Manowska, prowadząca programy „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium Miłości” w Dzień Matki wzruszyła do łez zdjęciem na Instagram. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Czipowanie staje się faktem. Trwają testy na ludziach

Wyciekły plany rządu. Utrudnienie dla wielu Polaków. Będą wściekli

Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →