Co on ze sobą zrobił?! Nowe zdjęcia Szpaka zgorszyły fanów

Michał Szpak zszokował fanów zamieszczając na swoim koncie Instagram zdjęcie, na którym jego makijaż jest bardzo kontrowersyjny. Michał Szpak uważa, że muzyka jaką tworzy jest najważniejsza, ale lubi także szokować swoim wyglądem np. zakładając tipsy.

Ponieważ Michał Szpak znany jest ze swojego oryginalnego stylu od czasu do czasu lubi zaskoczyć swoich fanów. Nie zawsze jego styl jest zrozumiany. W ostatnim czasie zszokował fanów zamieszczając zdjęcia na profilu Instagram, jego makijaż jest bardzo odważny. Michał Szpak poprzez swój wizerunek wyraża emocje . Niestety nie każdy jest go w stanie zrozumieć. Michał Szpak uważa, że nie tylko muzyka wyraża kim jest, ale także jego wygląd. Artysta umieścił na swoim koncie Instagram zdjęcie, na którym ma bardzo intensywny makijaż. Michał Szpak ma, także długie pomalowane tipsy- swoim zdjęciem zszokował fanów.

Kontrowersyjny Michał Szpak szokuje fanów

Jeden z jego fanów skomentował to zdjęcie w następujący sposób:

Jesteś dziwny”

Artysta w odważnym zdjęciu

Michał Szpak, screen/ Instagram

Styl artysty jest kontrowersyjny od lat. Także Szpak wykazuje się dużą odwagą pokazując się w nietypowych stylizacjach. Tego typu kreacje są zapamiętywane przez fanów na znacznie dłużej. Ponieważ nie wszyscy są w stanie to zrozumieć, ceną jaką za to płaci jest często dyskryminacja . Szpak od samego początku był kontrowersyjny. Michał urodził się w niewielkim Jaśle, gdzie jego nietypowy styl był wytykany.

Czytaj też: Koszmar! Małgorzata Rozenek poroniła. Opowiedziała o wszystkim

„Z takimi komentarzami borykałem się w Jaśle od samego początku, kiedy tylko zacząłem dorastać. Już wtedy miałem odmienne zdanie, inny styl, zachowanie”

– powiedział kiedyś Szpak

Michał jest silną osobowością i wie czego chce. Oby zawsze wyrażał siebie w taki sposób w jaki podpowiada mu serce. Ponieważ od samego początku swojej kariery Szpak musi udowadniać, że jest silny psychicznie prawdopodobnie przyzwyczaił się już do tego.

Źródło: lelum.pl

POLECAMY TAKŻE:

Żona Martyniuka chwali się zakupami. Lepiej usiądźcie

Zdrójkowski we łzach. Powód jest szczególny

Michał Szpak ostro skrytykował Roksanę Węgiel i Viki Gabor! Ludzi zatkało

To dzięki nim Viki Gabor jest na szczycie! Przyznali wprost

Romans na planie serialu „Świat według Kiepskich” zakończony tragedią! Zmarł na planie

Afera! Adam z „Rolnika” skomentował lesbijski ślub Krystyny

/ Michał Szpak makijaż

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,