Wszystkie małżeństwa i rozwody Wiśniewskiego! Ujawniamy tajemnice rozstań!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że zmienia żony jak rękawiczki, ostatni rozwód odbił się głośnym echem. Dominika Tajner i lider Ich Troje są już po pierwszej rozprawie. Poniżej przybliżymy wam jak wyglądały inne małżeństwa i rozstania gwiazdora. Tajemnice związków zdradzą między innymi Magda Femme, czy Mandaryna.

Zobacz również: Wiemy ile zarabia Jacek Kurski. Gigantyczne sumy!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przez ostatnie miesiące media obiegają coraz to nowsze informacje o tym jak przebiega rozwód Wiśniewskiego i Tajner, Michał Wiśniewski złożył kilka miesięcy temu pozew rozwodowy. A jeszcze niedługo wcześniej wydawać by się mogło, że tworzą małżeństwo idealne. Dominika Tajner przez długi okres czasu nie mogła się pogodzić z decyzją męża. Ale teraz najprawdopodobniej wszystko sobie wyjaśnili i dogadują się bez problemu.

CZYTAJ TEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W życiu lidera Ich Troje było wiele burzliwych związków, a także jeszcze głośniejszych rozstań. Warto wspomnieć, że Dominika jest już jego czwartą żoną. Fani nieraz zastanawiali się jak wyglądały wcześniejsze związki wokalisty. Dlatego poniżej ujawniamy szczegóły.

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, z którą razem zaczynali karierę w zespole Ich Troje. Przez długi okres czasu piosenkarz kazał podobno Pani Magdzie ukrywać fakt, że są małżeństwem, żeby nie odstraszyć młodych fanek od zespołu. Miało się to przyczynić do powolnego rozpadu ich zawiązku.

Michał Wiśniewski rozwód: To już czwarty rozpad małżeństwa wokalisty

Michał Wiśniewski (Ich Troje) i kolejny rozwód. Tym razem ofiarą Dominika Tajner. Inne żony m.in. Magda Femme i Mandaryna, też zostały wcześniej porzucone.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ YouTube

Mandaryna była zbyt popularna

Kolejną, żoną została Mandaryna, która była tancerką i choreografką zespołu. Nagły rozwój kariery muzycznej Marty miał mieć negatywny wpływ na ich związek. Wiśniewski lubi być główną gwiazda w związkach, więc popularność żony zaczęła mu przeszkadzać. Para rozstała się w 2006 roku zaledwie po trzech latach małżeństwa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kolejną trzecią żoną była Anna Świątczak, kolejna wokalistka Ich Troje. Para wzięła ślub w Las Vegas. Doczekali się też dwójki dzieci Vivienne i Etiennette. W małżeństw wytrwali jednak jedynie 5 lat, po latach Świątczak przyznała, że bycie żoną znanego wokalisty zdecydowanie zahamowało jej karierę muzyczną.

Michał Wiśniewski przed nim kolejny rozwód

W 2009 roku po rozstaniu z Anną Świątczak Michał poznał Dominikę Tajner. W 2012 roku odbył się olbrzymi ślub wokalisty i córki Apoloniusza Tajnera. Aby uczcić swe uczucia para wytatuowała sobie imiona małżonków. Według doniesień prasy para już od dłuższego czasu przeżywała kryzys, którego nie udało się rozwiązać.

źródło: Pikio.pl

Polecamy:

Straszne wieści! Aktor „Świat według Kiepskich” miał wylew krwi- stracił wzrok

Woźniak-Starak ma dość! Raz na zawsze wyjaśnia sprawę z TVN

Tragedia w domu dziecka. Nie żyje 11-letni chłopiec

Gwiazda Disco Polo pokazała się nago. Zaskoczyła wszystkich

Kidawa-Błońska ostro zaatakowała rząd i prezydenta

Magda Gessler pokazała tatę. Fani zachwyceni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →