Małgorzata Rozenek nago publicznie! Gwiazda TVN szokuje

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek dodała na Instagram swoje zdjęcie nago. Znana prowadząca i przede wszystkim gwiazda stacji TVN jest bardzo aktywna na profilu na portalu instagram. Celebrytka bardzo często zamieszcza zdjęcia i filmy z wolnego czasu, który w sporej mierze spędza ze swoimi synami oraz życiowym partnerem, którym jest Radosław Majdan. Jedno z najnowszych publikacji gwiazdy wywołało niemałą burzę w komentarzach pod kontrowersyjnym zdjęciem. Czyżby prowadząca program „Projekt Lady” przesadziła?

Była żona Jacka Rozenka szokuje na portalu instagram

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Małgorzata Rozenek to była żona aktora Jacka Rozenka. Bez wątpienia to właśnie Rozenek wprowadził aktualną gwiazdę TVN na salony show-biznesu. Para ma wspólnych dwóch synów — Tadeusza i Stanisława, którzy sprzedają sporo wolnego czasu razem z matką i jej trzecim mężem, którym jest Radosław Majdan. Ostatnio ze wspólnym wypoczynkiem z synami i mężem celebrytka pochwaliła się na portalu instagram. Niestety wpis gwiazdy wzbudził spore kontrowersje wśród fanów.

CZYTAJ TEŻ: Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!

Małgorzata Rozenek nago. Gwiazda TVN szokuje na portalu instagram. Razem z mężem (Radosław Majdan) spowodowali niemały skandal.
Małgorzata Rozenek nago. Gwiazda TVN szokuje na portalu instagram. Razem z mężem (Radosław Majdan) spowodowali niemały skandal.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Małgorzata Rozenek nago na instagramie w obecności synów

Na fotografii zamieszczonej na portalu instagram Małgorzata Rozenek nago znajduję się na dmuchanym jednorożcu bez stanika. Obok gwiazdy TVN znajduje się Radosław Majdan. W tym momencie w głowach internautów zaczęło się rodzić pytanie — kto w takim razie wykonał parze zdjęcie? Wielu fanów nie miało wątpliwości, iż zdjęcie musiał wykonać jeden z synów Rozenek. Czy gwiazda TVN przesadziła?

POLECAMY:

Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Wiśniewski i Buczkowska wywołali skandal! Ludzie w szoku
Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta

, , , ,